نمایندگی سی دی سی CDC2024-03-03T04:48:11-01:00

سی دی سی CDC

شرکت CDC تولید کننده تخصصی محصولات پنوماتیک در کره جنوبی است. این شرکت در سال ۱۹۸۳ میلادی تاسیس شده  و تولید اتصالات در صنایع غذایی و آشامیدنی با نام تجاری Fluid Fit را در دستور کار خود قرار داده است. به دلیل کیفیت ممتاز این تجهیزات و همچنین قیمت رقابتی، شعبات CDC پنوماتیک هر روز در سراسر جهان در حال افزایش است. در حال حاضر شرکت CDC محصولات خود در ۷۰ نمایندگی در ۵۵ کشور جهان عرضه می نماید.

استانداردهای ISO 9001 و ISO 14001 در کل زنجیره تامین شرکت CDC جاری بوده و همچنین این شرکت تاییدیه های ایمنی همچون NSF 51  و  NSF 61 و TIFQ را برای محصولات خود دریافت نموده است.

سی دی سی نیوماتیک

محصولات پنوماتیک CDC در دستگاه های تصفیه آب، یخچال، دستگاه قهوه ساز استفاده می شوند. همچنین، شرکت CDC تولید کننده محصولاتی از قبیل لوله های با جنس پلی اتیلن، اتصالات بی ضرر برای خطوط تولید، لوله های کارخانجات تولید ماءالشعیر و سایر نوشیدنی ها نیز هست. رضایت مشتری سرلوحه همه خدمات شرکت CDC بوده و پیوسته در این مسیر گام بر می دارد. سی دی سی پنوماتیک بر آن است تا بتواند از لحاظ کیفی بهترین محصول جهان را با رقابتی ترین قیمت عرضه نموده شریک قابل اعتماد مشتریان خود باشد.

شرکت تاف، نماینده رسمی محصولات CDC در ایران

شرکت تامین احتیاجات فنی تهران (تاف) پیرو فعالیت هایش در زمینه تامین تجهیزات پنوماتیک، همواره در جستجوی برندهای معتبر دنیا برای تأمین اقلام پنوماتیک در ایران بوده و در همین راستا سعی کرده از بهترین برند های با کیفیت بالا انتخاب نماید.

در سال ۱۳۸۰ مدیریت شرکت تاف پس از سلسله مذاکراتی که با مدیران شرکت CDC کره داشت منجر به تاسیس نمایندگی فروش محصولات شرکت CDC در ایران شد. از آن زمان تیم مکانیکال شرکت تاف تمرکز خود را جهت مارکتینگ و بازاریابی محصولات شرکت CDC به کار بست. شرکت تاف با حضور سالانه و مرتب در نمایشگاه های نفت و گاز و نمایشگاه صنعت روز به روز جهت معرفی محصولات شرکت CDC تلاش کرد و امروز یکی از برندهای مطرح در حوزه صنعت پنوماتیک ایران است.

محصولات CDC

شرکت CDC طیف متنوعی از محصولات پنوماتیکی را تولید می کند که همین باعث شده تا بتواند حجم وسیعی از نیازهای دنیای امروزه را در صنعت برطرف کند . این محصولات شامل :

برای دریافت مشاوره در خصوص محصولات CDC با نمایندگی CDC در ایران و کارشناسان شرکت تاف تماس بگیرید.

۰۸۰۹ ۷۷۱۲ ۰۲۱

درباره CDC

اتصالات پنوماتیک CDC در کمپانی سی دی سی کره جنوبی تولید می شود. این کمپانی از نوامبر سال 1983 کار خود را در زمینه تولید اتصالات پنوماتیک برای صنایع غذایی، دارویی و غیره آغاز کرده، و تا به امروز نزدیک به پنج دهه سابقه فعالیت مستمر دارد.

کارخانه اتصالات پنوماتیک CDC یک تولید کننده برجسته جهانی در زمینه اتصالات در صنایع تغذیه و آشامیدنی فعال میباشد. محصولات اتصالات پنوماتیک CDC در کنار لوله های پلاستیکی و لوازم جانبی به علت کیفیت و خدمات در جایگاه با ارزشی در جهان قرار گرفته است. در سال ۲۰۱۲ اتصالات پنوماتیک CDC  یک کارگاه تولیدی بسیار پیشرفته را ایجاد و با تجهیزات دقیق و با سرعت تجهیز نموده است. موقعیت شرکت در شهرک صنعتی DAEGU SECHEON  کره جنوبی باعث انعطاف پذیری بالا و مزیت رقابتی شرکت می باشد.

در راستای برنامه توسعه مستمر شرکت ، خط تولید اتصالات فشار مایع برای  تجهیزات آب و نوشیدنی را اخیرا ایجاد نموده است ومجوز ۶۱-۵۱NSF  که بالاترین نشان استاندارد سلامت و ایمنی میباشد را کسب کرده است.

درباره CDC

فیتینگ های اتصال سریع

فیتینگ های اتصال سریع سی دی سی برای پاسخگویی به تمام نیازهای صنعت در محیط های مختلف، مخصوصا لوله کشی ها مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از ویژگی های این اتصالات، نصب آسان و قطع ارتباط توسط یک حرکت کوچک است.

One-touch fitting

نوع PC فیتینگ های اتصال سریع، نوع مستقیم هستند که به علت شش ضلعی بودن دو طرف خارجی و داخلی فیتینگ برای لوله کشی در فضا های باریک موثر هستند. برای سفت کردن این نوع فیتینگ بایستی از آچار های شش ضلعی استفاده شود.

سری های PT و PL فیتینگ های اتصال سریع سه راهی و زانویی هستند که ساختار بدنه این مدل ها قابلیت چرخش دارد تا امکان تغییرجهت مطابق با خط لوله را داشته باشد. این مدل صرفاً از لحاظ ساختار فیزیکی با سری PC  متفاوت بوده اما از لحاظ کارکرد مانند سری قبل در لوله کشی ها مورد استفاده هستند. نوع سیال قابل استفاده در one-touch ها فقط هوا است و این تجهیزات برای سایر گازها و یا مایعات (به طور مثال آب) نباید استفاده شوند.

نمای برش خورده فیتینگ BSBM
اتصالات فشاری سی دی سی

از ضربه زدن به بدنه اتصالات هنگام مونتاژ کردن خودداری کنید. زیرا ممکن است باعث آسیب به بدنه و همچنین نشت هوا شود. همچنین دقت داشته باشید گشتاور مناسب اتصال، سفت کردن در ابتدا با دست و سپس 2 تا 3 چرخش با استفاده از ابزار است. زیرا فشار بیش از حد ممکن است به اتصال آسیب برساند. شلنگ قابل استفاده در این سری باید از جنس نایلون و یا پلی اورتان باشد.

Two-touch fitting

این سری از فیتینگ های اتصال سریع دقیقا همانند سری قبل (one-touch fitting) هستند با این تفاوت که سری one-touch با یک حرکت ساده شلنگ وارد آن می شود اما در سری two-touch ابتدا باید پیچ ورودی آن را پیچانده و باز کنیم، سپس شلنگ را وارد اتصال کنیم. این امر باعث کارآمد بودن آن ها در محیط های دارای ارتعاش است. از دیگر تفاوت های این سری، مناسب بودن آن ها برای دستگاه هایی با فشار هوای پایین است. همچنین سری two-touch از جنس پلاستیک برای نیمه دائمی بودن ساخته شده است که موجب شده تحمل خوبی در برابر خوردگی و مواد شیمیایی داشته باشد. نوع سیال قابل استفاده در two-touch فیتینگ ها فقط هوا است و از دیگر گازها و یا مایعات (به طور مثال آب) نبایستی استفاده شود.

فیتینگ اتصال سریع CDC

این محصول از پلاستیک ساخته شده است و قسمت پیچ آن با تفلون پوشش نشده است، بنابراین می توانیم در هنگام نصب برای جلوگیری از نشت هوا از نوار تفلون استفاده کنیم. دقت داشته باشید برای استفاده از شلنگ ابتدا باید شلنگ را تا انتها وارد کرده و قبل از استفاده، درپوش آن را بگذاریم. توجه داشته باشید هنگام سفت کردن پیچ از اعمال فشار بیش از حد خودداری کنیم زیرا جنس محصول پلاستیک است و ممکن است باعث شکستگی و موجب نشتی هوا شود. شلنگ قابل استفاده در این سری باید از جنس نایلون و یا پلی اورتان باشد.

Two-touch fitting BSBM

این سری از اتصالات را می توان حتی با وجود ضربه و لرزش زیاد به راحتی در محل مورد نظر استفاده کرد. در این سری درج متصل شده روی محصول امکان تحمل فشار و لرزش را فراهم می کند . این نوع اتصالات لوله مورد استفاده را محکم و ثابت نگهداشته و همچنین به علت پوشش در قسمت پیچ برای استفاده در لوله کشی مناسب است. در سری BSBM از سیال های هوا، روغن و آب می توان استفاده کرد. برای استفاده از هر سیالی در اتصالات سری BSBM برخی محدودیت های دمایی وجود دارد. برای مثال بازه دمایی هوا 40- تا 80+، روغن 40- تا +80 و آب  0 تا +70 درجه سانتی گراد برای استفاده در این نوع اتصالات است.

فیتینگ CDC

از این محصول نباید در محیط های حاوی گازهای قابل اشتعال و خورنده استفاده کرد. همچنین اجازه ندهید سیال داغ با لوله و اتصالات تماس داشته باشد زیرا ممکن است باعث خوردگی و آسیب شود. آستین های این محصول قابل استفاده مجدد نیستند، بنابراین باید پس ازیک بار استفاده آن را تعویض کرد. ساختار فیزیکی این اتصالات شامل مهره (جنس برنجی)،  آستین (جنس نایلون)، شلنگ، بدنه (جنس برنجی) و مهره برنجی است.

Compact one-touch fitting

اتصالات مینیاتوری همان گونه که از نامشان پیداست، به اتصالات با سایزهای کوچک گفته می‌شود که معمولاً برای مواردی که در جانمایی قطعات پنوماتیک در دستگاه محدودیت وجود دارد و یا شیرها و عملگرها از نوع کامپکت هستند از این نوع از اتصالات استفاده می‌شود. طبیعی است که با توجه به کوچک بودن ابعاد، این اتصالات برای شیلنگ ها و رزوه های سایز کوچک طراحی شده اند. حجم این نوع، کوچکتر از نوع معمولی است اما شار یکسانی را ارائه می دهد. در سری زانویی PL و PLL این اتصالات، بدنه اصلی پلاستیک قابل چرخشی دارد تا به راحتی بتوان از آن استفاده کرد.

آستین های بیضی شکل سری کامپکت به گونه ای طراحی شده است که به راحتی در فضای محدود و کوچک متصل و رها می شود. همچنین نوع سیال های قابل استفاده در سری کامپکت صرفاً هواست و دیگر گازها و مایعات (آب) استفاده نمی شود. همچنین دمای کارکرد این سری از 0 تا 60 درجه سانتی گراد بوده و از شلنگ های با جنس نایلون و پلی اورتان در این اتصالات استفاده می شود.

فیتینگ کامپکت سی دی سی

همه محصولات compact fitting، بدنه ای از جنس برنج دارند که برای مقاومت بهتر در برابر خوردگی با نیکل الکترویز پوشانده شده است.

شیرهای کنترل سرعت

شیرهای کنترل سرعت در تمامی تجهیزات پنوماتیکی مورد استفاده هستند. این شیرها وظیفه تنظیم میزان (دبی) هوای ورودی به مصرف کننده پنوماتیکی را به عهده دارند. این شیر توسط پیچ تنظیمی که دارد عمدتا برای کنترل سرعت دستگاه های محرک هوا استفاده می کنند. این شیر ها قابلیت تنظیم دقیق جریان هوا را دارا هستند.

شیر کنترل سرعت CDC

Speed controllers

بدنه اصلی شیرهای کنترل سرعت برای راحتی در هنگام کار و نصب، قابلیت چرخش تا 360 درجه را دارند. حتی بعد از نصب شیر هم این قابلیت وجود دارد. یکی دیگر از مزایای این شیرهای کنترل سرعت کوچک بودنشان است. سوزن های (Needle) موجود در شیرهای این برند دقت بسیار بالایی دارند. دقت بالاتر باعث می شود که کنترل سرعت منظم 10 تا 12 برابر کارامدتر شود. این محصول (Meter-Out) هوا را از قسمت پیچ کنترل کرده و هوای تنظیم شده را به سمت بیرون خارج می کند. محصول Meter-In دقیقا برعکس Meter-Out است یعنی هوا را از سمت لوله کنترل می کند اما از طرف پیچ آن را کنترل نمیکند که یعنی هوای تنظیم شده را فقط به سیستم وارد می کند و خارج نمی کند.

فلو کنترل CDC

قبل از استفاده دقت داشته باشید که حتما جهت جریان هوا را تعیین کنید زیرا اگر جهت کنترل جریان به سمت عقب عمل کند، سوزن کنترل سرعت ممکن است کار نکند و محرک به سمت بیرون پرتاب شود و همین باعث آسیب به بدنه می شود . همچنین باید چرخش دریچه سوزن بیش از اندازه نباشد چون باعث آسیب و شکستگی و یا نشتی هوا می شود .

In-Line speed controllers

شیرهای بین راهی پنوماتیک دارای کاربردهای مختلفی هستند. این شیرها را به منظور کنترل جریان، کنترل فشار و کنترل جهت مورد استفاده قرار می دهند. آن دسته از انواع شیر پنوماتیک که به قصد کنترل جریان از آن ها استفاده می شود را فلو کنترل های بین راهی می نامند. هدف از به کار بردن این شیرها تنظیم سرعت سیال جاری در سیستم است. در انواع شیر پنوماتیک بین راهی، پارامتر فشار در سیستم به عنوان یک پارامتر ثابت شناخته می شود. بنابراین با تغییر سرعت سیال خروجی هیچ تغییری در فشار سیستم رخ نخواهد داد. به همین دلیل است که در سیستم های نیازمند به تغییر فشار از تجهیزی به نام رگولاتور استفاده می شود.

جنس بدنه شیر های کنترل سرعت بین راهی فلزی است. این شیرها برای فضاهای محدود در اندازه های کوچک مناسب سازی شده اند. این محصول از دقت بالایی برخوردار است به طوری که حتی در جریان های کم نیز عمل کنترل سرعت به خوبی انجام می شود. این سری از شیر ها را با نماد NSFF نشان می دهند.

In-Line speed controllers with exhaust valve

همان گونه که از نام آن پیداست از شیر تخلیه ی سریع جهت تخلیه سریع هوای فشرده داخل سیلندر استفاده می گردد. تفاوت این سری با سری قبل تنها وجود یک سوپاپ اگزوز است که همان باعث ایجاد تخلیه سریع شده است.

ایمنی یکی از مهمترین علت هایی بود که استفاده از شیرهای تخلیه سریع را توجیه کرد. این شیرها به منظور جلوگیری از افزایش فشار سیال در یک مخزن یا سیستم مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل استفاده از شیر تخلیه سریع پنوماتیک در سیستم های متفاوت را می توانیم در موارد زیر خلاصه کنیم:

 • کمک به جلوگیری از انفجار
 • حفظ سلامت دستگاه هایی که با سیلندر های فشار در ارتباط هستند.
 • جلوگیری از بروز حوادث نامطلوب و خطرناک

شیر تخلیه سریع سه دهانه دارد. یک دهانه ورودی هوای فشرده است، دیگری خروجی هوای فشرده که به سیلندر متصل است و دهانه سوم نیز دهانه تخلیه است که درون بدنه شیر نیز وجود دارد.

Speed controller with pilot check valve

این نوع شیرهای کنترل سرعت توانایی تشخیص متوقف شدن لحظه ای سیلندر و همچنین قابلیت تنظیم کنترل سرعت آن را دارد. این نوع شیرها ترکیبی از pilot check  و کنترل کننده سرعت هستند.

شیرهای دستی

شیر دستی پنوماتیک یا شیر فلو کنترل که تحریک آن به وسیله نیروی مکانیکی صورت می گیرد، جهت استفاده در صنایع کوچک مناسب است. دلیل آن عدم سهولت در کنترل و زمان بر بودن آن (در مقایسه با شیر برقی) در ابعاد بزرگتر است. شیر دستی پنوماتیک مانند نوع برقی كار می كند با اين تفاوت كه يك اهرم دستی جايگزين سيم پيچ به كار رفته شده است. اين اهرم را می توان در جهت‌های مختلفی حركت داد و با اين حركت مسيرها و راه‌هاي مختلفي براي عبور جريان هوا ايجاد كرد.

شیر دستی و شیر توپی سی دی سی

Hand valves

برند CDC تنها شیرهای دستی دو راهه تولید می کند. در این نوع شیرها با چرخاندن اهرم دستی هوای فشرده شده را باز و بسته می شود و زمانی که دستگاه خاموش است فشار باقی مانده در شیر تخلیه شده و قسمت ورودی شیر را مسدود می کند تا هوایی وارد آن نشود.

همیشه در نظر داشته باشید که تعمیر و بازرسی دستگاه زمانی امکان پذیر است که فشارباقی مانده در دستگاه قبلاً تخلیه شده باشد. همچنین دقت داشته باشید هنگامی که فعالیت خود را در خلاء انجام می دهیم، گرد و غبار موجود ممکن است باعث خرابی شود، بنابراین استفاده از فیلتر را در نظر داشته باشید. در آخر مطمئن باشید که اهرم دستی موجود به طور کامل 90 درجه بچرخد، در غیر این صورت ممکن است جریان کافی وجود نداشته باشد .

بسته به نوع استفاده ما ، شیر های دستی CDC 5 نوع دارند :

HVC و HVF و HVU و HVM و HSV(hand slide valves)

Ball valve

بال ولوها مناسب استفاده برای سیال آب و هوا هستند و برای استفاده در یک فضای محدود اندازه مناسبی دارند. باید دقت داشته باشید از آب با دمای بالای 60 درجه سانتی گراد استفاده نکنید زیرا ماده اولیه در این دما هیدرولیز (تجزیه) می شود و باعث خرابی در سیستم می شود. اگر جهت اهرم دستی شیر در راستای جریان باشد یعنی شیر باز است اما اگر عمود بر آن باشد شیر بسته است.

استاپ فیتینگ (stop fitting)

این قطعات علاوه بر اتصال بصورت یک شیر یکطرفه عمل کرده و در صورت قرارگیری شلنگ در آن جریان هوا برقرار شده و در صورت خارج کردن شلنگ از آن جریان هوا بطور خودکار قطع می شود. در به کارگیری این اتصال باید به ورودی و خروجی آن توجه داشت. استاپ فیتینگ ها در مکان هایی که لوله های پنوماتیکی در آن استفاده شده است به کار گرفته می شوند.

استاپ فیتینگ CDC

قبل از اتصال لوله دقت داشته باشید جهت کنترل جریان هوا درست باشد، اگر به سمت عقب باشد دیگر هوا جریان نخواهد داشت. همچنین  توجه داشته باشید که هیچ وقت لوله را تحت فشار باز نکنید، زیرا قدرت فنری لوله ممکن است باعث آسیب بدنی شود.

شیر یک طرفه (check valve)

این محصول در جاهایی استفاده میشود که هوا باید فقط در یک جهت جریان داشته باشد و همچنین برای یکطرفه کردن مسیر هوا به کار گرفته می شود.

باید توجه داشته باشیم که در شیر های یک طرفه فشار هوا باید یکنواخت نگه داشته شود و همچنین برای دستگاه های با فشار کم مناسب است چون حداکثر فشار کاری اتصالات پنوماتیک 10بار بوده و در صورت افزایش فشار بیش از این مقدار احتمال بروز نشتی و جدا شدن اتصال وجود دارد.

در به کارگیری این اتصال باید به ورودی و خروجی آن توجه نمود. همچنین هنگام خرید باید به سایز شلنگ و رزوه آن دقت کرد.

جنس بدنه های شیر های یک طرفه از آلومینیوم است

شکل زیر نحوه کار شیر های یک طرفه را نشان داده  است :

چک ولو CDC

کوپلینگ های فلزی (اتصالات سرشلنگی)

از کوپلینگ ها جهت اتصال موقت دو بخش یک سیستم استفاده می گردد. به عنوان مثال، پمپ های گاز نازل سوخت به یک کوپلینگ متصل بوده و هنگام سوخت گیری این نازل توسط کوپلینگ به مخزن گاز خودرو متصل شده و پس از اتمام سوخت گیری از خودرو جدا می گردد. کوپلینگ ها در انواع سایزها و به شکل های رزوه دار نری و مادگی، شلنگ خور وجود داشته که هنگام خرید باید به این موارد دقت کافی داشته باشید. کوپلینگ ها برای اتصال لوله هوا و لوله کشی هوای فشرده کارخانه ها مناسب هستند. دو بخش مهم پلاگین و اتصالات سریع، قسمت‌های اصلی یک کوپلینگ پنوماتیک هستند. کوپلینگ‌های پنوماتیک در صنایع وابسته به نام‌های اتصالات کمپرسوری، اتصالات پنوماتیکی، اتصالات شیلنگ هوا و اتصالات هوای فشرده شناخته می‌شوند.

کوپلینگ‌های بادی دسته سوم اتصالات پنوماتیکی هستند که برای اتصالات تجهیزات پنوماتیکی، ابزار بادی، اجزای منبع هوا و شلنگ‌ها به کار برده می‌شوند. بالطبع کوپلینگ‌های بادی با نوع هیدرولیک تفاوت‌هایی دارند که می‌توان از میان آنها به مواردی همچون آستانه تحمل فشار زیاد و سوپاپ‌دار بودن اشاره نمود. کوپلینگ‌های پنوماتیکی اصولاً در حالت دو یا چند شاخه ساخته می‌شوند تا بتوان با آنها اتصالات شیلنگی را کامل کرد. این نوع کوپلینگ‌ها در صنایع دارویی کارایی نخواهند داشت. تنوع در ساخت کوپلینگ و طراحی خاص آنها سبب شده تا دقت و سرعت در کارها افزایش پیدا کند و خرید آنها به‌ راحتی انجام شود.

کوپلینگ cdc

Sp couplers

این کوپلرها برای لوله کشی در صنعت پزشکی و همچنین روغن استفاده می شوند. این محصول یک کانکتور است که برای کنترل مایعات و به طور گسترده ای برای فضاهای دارای خلاء استفاده می شون . با توجه به نوع کانکتور و در مقایسه با کانکتورهای دیگر، برای فشارهای بالا بسیار قوی و مقاوم است.

Rotary couplers

این کوپلرها امکان چرخش 360 درجه ای و 45 و 60 درجه ای را فراهم می کند که عمل چرخش بهتر در مقابل پیچیدگی و کشیدگی خط تامین را امکان پذیر میسازد .

این کوپلر ها از استیل ابکاری شده کروم ساخته شده اند چون عمر طولانی دارد.

صداگیر ، شلنگ ، تفنگ مخصوص هوا

شلنگ ها

شلنگ های CDC ساخته شده از جنس پلی استر هستند و دارای وزن بسیار پایین و تحمل بالا در برابر مواد شیمیایی هستند. این شلنگ ها در دمای پایین انعطاف پذیری بالایی دارند و نسبت به شلنگ های نایلونی به دلیل انعطاف پذیربودن برای لوله کشی مناسب تر هستند. شلنگ های سی دی سی نسبت به شرایط کاری در رنگ های مختلف و سایز بندی های مختلف تولید شده اند. رنگ ها و کدهای آن ها عبارتند از سفید(WT)، مشی(BK)، قرمز(RD)،‌ آبی(BU)، زرد(YL)، سبز(GR)، بی رنگ یا شفاف (CL)و نقره ای (SL) تولید و توسط شرکت تاف به عنوان نماینده رسمی CDC در ایران عرضه می شوند.

شلنگ CDC

حتما مطمئن شوید که لوله به طور کامل تا انتهای اتصال وارد شده است زیرا در غیر این صورت ممکن است نشتی هوا و جدا شدن لوله رخ دهد. همینطور در ابتدا برای قرار دادن لوله دراتصال، لوله را به طور کامل به انتها وارد کنید و به آرامی به سمت خود بکشید تا مطمئن شوید که کامل وارد و قفل شده است. شرکت سی دی سی پنوماتیک مجموعا سه مدل شلنگ تولید می کند:

 • مدل PU: شلنگ های صاف
 • مدل UC: شلنگ های فنری
 • مدل PE: شلنگ های از جنس پلی اتیلن. برای دستگاه های تصفیه آب و یخ ساز و مه پاش و دستگاه های مربوط و در تماس با مواد غذایی استفاده می شوند. شلنگ های PE از لحاظ سازگاری با دما و فشار در صنعت خیلی پیشرفت کرده اند. دمای قابل تحمل این شلنگ ها از 29- تا 150+ سانتی گراد است. شلنگ های PE در 5 رنگ قرمز، آبی، سفید، مشکی و بیرنگ و در 6 سایز مختلف تولید می شوند. سایز های  4 و 5 و 6 میلی متر فشار 230PSI و سایز های 8 و 10 و 12 میلی متر فشار 170PSI را تحمل می کنند.

صداگیر ها

کار صداگیرها کاهش دادن صدای تولید شده است و در درگاه اگزوز نصب می شوند. صدا خفه کن ها سه مدل ST  و STB و STC دارد که در مدل اول از پلاستیک مقاوم تهیه شده است تا ماندگاری بالایی داشته باشد و همچنین سبک باشد. صداگیرها مزایای زیادی دارند، هزینه کمی داشته و به راحتی در پورت خروجی وسیله مورد نظر برای کاهش صدا نصب می شود، اندازه کوچک و مناسبی دارد و به راحتی در فضاهای محدود نصب می شود.

سایلنسرهای STB و STC جنس فلزی دارند و هنگامی که دما و فشار محیط کار بالا است استفاده می شوند. این مدل در برابر ضربه نیز مقاوم هستند. این سری از سایلنسر ها درشرایط هوایی خشک استفاده میشوند .

صداگیر سی دی سی

تفنگ های مخصوص هوا

ایر گان ها برای شست و شوی دستگاه ها و تمیز کردن مکان هایی که دور از دسترس و یا حتی در دسترس هستند کاربرد دارند .

این تفنگ ها طراحی ساده ای دارند تا کاربران به راحتی به تواندد از آن ها استفاده کنند .

و همچنین از پلاستیک مهندسی ساخته شده تا سبک و مقاوم در برابر ضربه باشد .

تفنگ هوا سی دی سی

دانلود کاتالوگ

در این قسمت می توانید آخرین نسخه کلیه کاتالوگ های شرکت CDC را دانلود کنید. این کاتالوگ ها بنا به نوع محصول دسته بندی شده اند. با کلیک روی هر عکس می توانید کاتالوگ مربوطه را دانلود نمایید. در صورتی که نیاز به هر یک از کاتالوگ ها یا مدارک فنی CDC دارید می توانید با کارشناسان شرکت تاف به عنوان نماینده CDC در ایران تماس بگیرید.

کاتالوگ CDC 4
کاتالوگ CDC 2
کاتالوگ CDC 1

چرا تاف؟

شرکت تاف با تجربه ۲۵ ساله به عنوان نماینده CDC در ایران و فروش محصولات سی دی سی، هم اکنون دارای چندین تیم فنی و تخصصی مستقر در سراسر ایران برای پاسخگویی به مشتریان خود است. دفتر مرکزی این شرکت در شرق تهران،‌ فروشگاه مرکزی در خیابان لاله زار و نمایندگان شرکت در شهرها و شهرستان های کشورمان مستقر شده اند تا بتوانیم خدمتی درخور به صنایع کشور ارائه نماییم. با تماس تلفنی با دفتر مرکزی شرکت تاف در تهران می توانید به دنیای تجهیزات پنوماتیک CDC با همراهی مورد اعتماد وارد شوید. همکاران ما می توانند شعب این شرکت در استان های مختلف را معرفی نموده تا خدمات سریع تری دریافت نمایید.

در طی این سالیان تیم های فنی و فروش شرکت تاف در حوزه محصولات CDC تحت آموزش های تخصصی شرکت مادر توانسته اند مشتریان را نسبت به کیفیت محصولات آگاه ساخته و نسبت به خطرات استفاده از اقلام غیر اصلی هشدار دهد. با توجه به تنوع و گستردگی محصولات CDC، تیم تاف با دریافت آموزش های تخصصی و دوره های آموزشی داخل و خارج از ایران توانسته بهترین و کم هزینه ترین پیشنهاد و راه حل را به مشتریان خود ارائه دهد. گواه این مدعا سبد بزرگ مشتریان وفادار این شرکت در صنعت هستند.

سالیان متمادی حضور فعال و مستمر در بازار ایران، کارشناسان شرکت تاف را با زیر و زبر صنعت ایران آشنا نموده است. تسلط کافی و وافی در این حوزه در کنار تسلط فنی بر تجهیزات CDC منجر به ارائه راه حل های مناسبی در جهت انتخاب بهینه و اقتصادی محصولات شرکت CDC توسط مشتریان خواهد شد. تسلط همه جانبه کارشناسان ما بر بازار داخل ایران، ابزاری در جهت توانمند سازی شرکت های داخلی برای جایگزینی محصولات قبلی و تحت تحریم با تجهیزات پنوماتیک CDC خواهد بود.

اطمینان به یک برند در بین برندهای مختلف در بازار، اصل و اساس تصمیم گیری یک مدیر و متخصص آینده نگر است. محصولات شرکت شاکو به عنوان یکی از شرکت های پیشگام در تولید تجهیزات پنوماتیکی توانسته است پاسخگوی بخش مهمی از نیاز های صنایع مختلف در ایران باشد. مدیران و متخصصین آینده نگر با اطمینان به برند شاکو و شرکت تاف به عنوان نمایندگی CDC، نیاز های فنی خود را تامین می نمایند.

مهمترین ویژگی محصولات شرکت CDC رعایت استانداردهای تولید است. محصولات CDC بر پایهٔ استاندارد IEC تولید شده و از نظر کیفیت مواد اولیه تولید نیز از استاندارد های معتبر جهانی پیروی می کند. اگر محصولات مورد نظر از منابع مورد اعتماد تهیه شوند از کیفیت بالایی برخوردار بوده و عمر مفید بالایی دارند.

شرکت تاف با تکیه بر تیم فنی متخصص خود ارتباط بسیار تنگاتنگی با کارفرمایان، پیمانکاران و شرکت های مهندسی مشاور دارد. در طی سالیان متمادی همکاری با این گروه از مشتریان، اطمینان و اعتماد لازم را در معرفی محصولات CDC به کارفرمایان خود و استفاده از این تجهیزات را در پروژه ها ایجاد کرده است. از این رو محصولات CDC سهم زیادی در این پروژه ها دارد. فولاد، نفت و گاز و خودروسازی که عمده مصرف کنندگان این محصولات هستند از مشتریان عمده و اصلی شرکت تاف در زمینهٔ تجهیزات CDC هستند. این همکاری جز با تخصص و تعهد تیم تاف و همچنین حسن ظن و اعتماد شرکای تجاری میسر نمی شد.

شرکت تامین احتیاجات فنی تهران به عنوان تنها نماینده شرکت CDC در ایران آماده ارائه تجهیزات و خدمات مرتبط با کلیه محصولات تولیدی شرکت CDC است. برای دریافت هرگونه اطلاعات در مورد محصولت سی دی سی و خرید با کارشناسان شرکت تاف تماس بگیرید.

  کاتالوگ محصولات پنوماتیک CDC را از کجا دانلود کنم؟2023-07-22T09:23:42+00:00

  با جستجوی نام CDC در سایت شرکت آستا می توانید به صفحه معرفی محصولات CDC رفته و از آنجا کاتالوگ کلیه محصولات را دانلود نمایید.

  قیمت و کیفیت محصولات CDC در مقایسه با سایر محصولات بازار چگونه است؟2023-07-22T09:21:56+00:00

  تجهیزات پنوماتیک CDC نسبت به کیفیت، قیمت بسیار مناسبی دارند. برای استعلام قیمت می توانید با شرکت تاف به عنوان نماینده رسمی شرکت CDC تماس بگیرید.

   

  آیا شرکت CDC در ایران نماینده دارد؟2023-07-22T09:19:56+00:00

  بله، شرکت تاف نماینده CDC در ایران است.

  تجهیزات پنوماتیک CDC محصول کدام کشور است؟2023-07-22T09:18:31+00:00

  کره جنوبی

  Go to Top