شاکو2023-09-02T07:15:53+00:00

شاکو SHAKO

شرکت شاکو در سال 1980 میلادی تاسیس شد . و در حال حاضر این تولید کننده تایوانی در زمینه تولید تجهیزات پنوماتیک پیشرو است . محصولات این شرکت به صورت گسترده ای در زمینه های صنعتی من جمله تجهیزات اتوماسیونی، مونتاژ خودرو، ماشین آلات دارویی و الکترونیکی، به کار گرفته شده اند. این شرکت با احترام گذاشتن به مشتری ، فروش عظیمی را در سطح جهان ایجاد کرده است و همچنین خدمات پس از فروش خوبی را ارائه میدهد به همین سبب جایگاه بسیار خوبی در بین مشتریان پیدا کرده است .

شاکو

خطوط تولید شرکت شاکو پنوماتیک به طور کاملا اتوماتیک بوده و توسط کامپیوترها کنترل میشوند تا دقت و کیفیت محصولات در بالاترین سطح  خود قرار گیرد. شرکت شاکو پنوماتیک (shako) با دارا بودن تجهیزات تست منحصر به فرد خود موفق به کسب گواهی نامه آزمایشگاهی سطح دو ملی در زمینه تست نشتی و مقاومت نسبت به فشار در سال 2007 شد. به علت تلاش و پیگیری های مستمر در زمینه نوآوری های فوق العاده ، تیم حرفه ای شرکت شاکو همواره وقت خود را به تحقیق و توسعه ، کیفیت های به مراتب بهتر ، عرضه و توزیع های سریعتر و خدمات رضایت بخش تر اختصاص دهند .

شرکت تاف، نماینده رسمی محصولات شاکو در ایران

شرکت تامین احتیاجات فنی تهران (شرکت تاف) پیرو فعالیت هایش در زمینه تجهیزات پنوماتیک، همواره در جستجوی برندهای معتبر دنیا برای تأمین اقلام پنوماتیک در ایران بوده و در همین راستا سعی کرده از بهترین برند های با کیفیت بالا انتخاب نماید.

در سال ۱۳۸۰ مدیریت شرکت تاف پس از سلسله مذاکراتی که با مدیران شرکت شاکو تایوان داشت منجر به تاسیس نمایندگی فروش محصولات شرکت شاکو در ایران شد. از آن زمان تیم مکانیکال شرکت تاف تمرکز خود را جهت مارکتینگ و بازار یابی محصولات شرکت شاکو به کار بست. شرکت تاف با حضور سالانه و مرتب در نمایشگاه های نفت و گاز و نمایشگاه صنعت روز به روز جهت معرفی محصولات شرکت شاکو تلاش کرد و امروز یکی از برندهای مطرح در حوزه صنعت پنوماتیک ایران است.

محصولات شاکو

شرکت شاکو طیف متنوعی از محصولات پنوماتیکی را دارد که همین باعث شده تا بتواند حجم وسیعی از نیازهای دنیای امروزه را در صنعت برطرف کند . این محصولات شامل :

برای دریافت مشاوره در خصوص محصولات شاکو با نمایندگی شاکو در ایران و کارشناسان شرکت تاف تماس بگیرید.

۰۸۰۹ ۷۷۱۲ ۰۲۱

درباره شاکو

شرکت شاکو نام برند خود را به صورت زیر تفکیک کرده است:

 • همواره در مسیر نوآوری و پیشرفت علمی است
 • ارائه دهنده راه حل برای مشکلات
 • مسئولیت پذیری در مسیر تعهدات خود
 • حفظ کیفیت و فراگیری در مسیر خود
 • یک قدم از نیاز مشتریان خود جلوتر است
شرکت شاکو

تاریخچه شاکو

1980: در این سال به عنوان یک شرکت بازرگانی تاسیس شد تا تمامی محصولات پنوماتیک را در بازار به فروش برساند.

1982 : شروع به تولید اتصالات نمود .

1987 : شروع به ساخت شیرهای سلونوئیدی در کارخانه جدید واقع در شهر San-chong نمود

1997 : به کارخانه جدید خود واقع در شهر Kwei-shan  منتقل شد .

2000 : شروع به تولید انواع سیلندر ها نمود .

2005 : این شرکت تولید فولاد ضد زنگ را شروع کرد .

2007 : آزمایشگاه تست پنوماتیک شاکو به عنوان یک آزمایشگاه کلاس ملی ، به رسمیت شناخته شد .

2011 : آخرین ویژگی های دستگاه آزمایش کننده سرعت جریان تکمیل شد .

2013 : بخش تحقیق و توسعه را برای محصولاتی جدید با مصرف کم برق و اتوماسیون دقیق ، اختصاص داد .

2017 : دو کارخانه جدید در ناحیه Taoyuan  را تاسیس کرده

واحد های مراقبت هوا یا FRL

به قطعات ترکیبی FRL ، واحد مراقبت میگویند که کاراصلی واحد های مراقبت هوا تمیز کردن و روغن کاری کردن هوای ورودی به سیستم های مربوطه می باشد .

لازم به ذکر است که این واحد مراقبت ها در ابتدای سیستم پنوماتیکی قرار میگیرند .

واحد مراقب ها شامل یک فیلتر(Filter ) و یک تنظیم کننده فشار هوا (Regulator)

و روغن زن هوا (Lubricator) هستند .

قبل از استفاده از دستگاه باید مطمئن شوید که هوا تمیز و خشک است . اگر هوا مرطوب و یا کثیف باشد کارکرد دستگاه به شدت کاهش میابد و یا طول عمر آن کوتاه خواهد شد .

واحد مراقبت هوا شاکو

فیلتر (Filter)

فیلتر ها از مهمترین قطعات واحد مراقبت هستند چون ذرات ریز و ناخالصی هایی که در هوا وجود دارد را به خود جذب میکنند و مانع ورود این ذرات به داخل سیستم و ایجاد اخلال در سیستم و خرابی دستگاه می شوند . ناخالصی ها به سه دسته ذرات سخت و نرم و مایع تقسیم بندی میشوند که عبارت اند از : روغن ، باکتری ها ، دود ، ذرات جامد معلق در هوا و …

یک فیلتر به طور معمول بر روی مسیر اصلی ورود هوا نصب میشود تا از همان ابتدا آلودگی ها را به خود جذب کند .

روغن زن هوا (Lubricator )

وظفیه روغن زن در واحد مراقبت ها عبور دادن هوا از مسیر روغنی و آغشته کردن هوا با روغن میباشد تا به واسطه این کار، عمل روانکاری در قطعات سیستم صورت گیرد . این کار باعث میشود که نیروی اصطکاک در قطعات کمتر شود .

تنظیم کننده فشارهوا (Regulator)

هدف یک تنظیم کننده فشار هوا ، کنترل و حفظ فشار خروجی ثابت در هر شرایطی است زیرا فشار هوای متغیر میتواند عملکرد کل سیستم را دچار اشکال کند. به همین دلیل باید از یک رگلاتور مناسب در صنعت استفاده کرد.

به طورمثال میزان قدرت و یا نیرو در یک سیلندر را مقدار فشار هوا تعیین میکند که در این صورت اگر فشار هوا بیش از حد مورد نیاز باشد قدرت زیادی در سیلندر ها به وجود میاید و از حد ایمن خارج میگردد و اگر فشار از حد مورد نیاز کمتر باشد قدرتی که به وجود میاید غیر موثر است .

شیرهای سلونوئیدی (الکترومکانیکی)

سلونوئید ولو یا شیر برقی وسیله ای است که جریان سیال ( مایعات و گاز) را کنترل می کند. وظیفه اصلی شیر برق پنوماتیک شاکو جا به جایی مسیر سیال است . به طوری که سیال در سیستم توسط پمپ ها به چرخش در می آید و به شیر می رسد سپس شیر برقی پنوماتیک مسیر عبور آن را قطع و وصل می کند.

این شیر دارای یک بوبین است ، هنگامی که این بوبین با یک ولتاژ تحریک میشود ، یک میدان مغناطیسی قوی ایجاد میکند که باعث حرکت شفت بوبین و کنترل شیر میشود .

این نوع شیر در صنعت کاربرد زیادی داشته و در حوزه وسیعی استفاده می شود. به طور کلی در همه جاهایی که سیالات وجود داشته باشد شیر برقی پنوماتیک می تواند کاربرد داشته باشد.

شیر سلونوئید شاکو

انواع شیر های برقی

به طور کلی این شیر ها به صورت دو راهه ، سه راهه و پنج راهه شناخته میشوند که در سایز های مختلف 8/1 و 4/1 و 8/3 و 2/1 اینچ تولید میشوند .

عملکرد این شیر ها به صورت زیر هستند :

 • شیر برقی دو دو 2/2 شاکو (شیر دو راهه دو وضعیتی): هر یک از دو راه روی این شیربرقی ها به صورت یکی ورودی و یکی خروجی می باشند که برای قطع و وصل جریان مورد استفاده قرار میگیرند . این شیربرقی ها  به دو صورت  “معمولا باز” یا “معمولا بسته”وجود دارند . شیر های معمولا باز به صورت عادی مسیر جریان را باز میگذارند و با تحریک بوبین مسیر را می بندند و در عین حال شیر های معمولا بسته برعکس عمل میکنند یعنی در حالت عادی مسیر جریان را بسته نگه میدارند و با تحریک بوبین مسیر را باز میکنند .
 • شیر برقی سه دو 2/3 شاکو(شیر سه راهه دو ضعیتی): شیرهای 3/2 دارای سه راه  و دو وضعیت هستند. این شیر از شیر دو-دو  یک راه بیشتر دارد و آن اگزوز یا تخلیه نامیده می شود . برای فرمان دادن و تحریک این شیر برقی ها ، سلونوئید های تک سیگنال یا دو سیگنال استفاده می شود . در حالتی که تک سیگنال انتخاب شود با  اتصال ولتاژ برق ، شیر تغییر وضعیت ایجاد می کند و در صورتی که ولتاژ قطع شود با توجه به فنر موجود در پشت شیر ، شیر به حالت اول خود باز میگردد.
 • شیر برقی پنج دو 2/5 ( تک و دو بوبین ) شاکو: این شیر دارای 5 راه می باشد که دارای 5 دهانه مخصوص ورود و خروج هوا هست. یک راه مخصوص ورود هوا از کمپرسور ، دو راه مخصوص استفاده هوا برای سر و ته جک پنوماتیک و دو راه مخصوص تخلیه و اگزوز شیر می باشد . نحوه عمل کردن این شیر نیز به این صورت می باشد که اگر به یک سر بوبین برق را وصل کنیم مسیر باد از راه(پورت) ورود به یکی از راه(پورت) های مخصوص جک رفته و راه دیگر مسیر خروج هوا خواهد بود تا عملکرد جک کامل شود .
 • شیر برقی پنج سه 3/5 شاکو (شیرپنج راهه سه وضعیتی): پورت های شماره 3 و 5 که با حروف EA و EB نشان داده می شود: این دو پورت، معروف به پورت های اگزوز یا همان تخلیه هستند.

شیر های مکانیکی

عملکرد شیر مکانیکیMSV  شاکو به گونه ای است که برای تحریک کردن این شیر باید به صورت مکانیکی یک اهرم و یا کلید  را فشار دهیم. به طور دیگر می توان گفت این شیرها مشابه میکروسوئیچ های برقی عمل میکنند.تفاوت انها فقط در این است که در میکروسوئیچ ها ، با تحریک آن  جریان الکتریسیته قطع و یا وصل می شود ، ولی در شیر مکانیکی جریان هوا را قطع و یا وصل می کند و یا مسیر جریان هوا را عوض می کند.

شیر دستی کشویی 2 نوع تحریک دارد ، اولی به گونه ای است که برگشت فنر هستند به طور دیگر می توان گفت ، این شیرهای مکانیکی به واسطه ی فنر داخلی بعد از برداشته شدن تحریک ، به حالت اولیه خود برمیگردد .

نوع دوم که از مدل های TSV شیر های شاکو میباشند ، بعد از تحریک وضعیت خود را حفظ میکنند .

این پدال پایی از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده تا ماندگاری بالا داشته باشد و همچنین امکان  نصب محافظ بر روی آن وجود دارد که از جنس پلی کربنات است .

این پدال دو مدل دارد که سایز پورت های آن هر دو در سایز 4/1″ موجو میباشد .

و سطح مقطع این ها 12 میلی متر مربع است . و همچنین دمای کاری این محصول از

10- تا 60 درجه سانتیگراد است .

سیلندر های پنوماتیکی

سیلندر های هوا که به آن ها جک های پنوماتیکی هم گفته میشود ، تجهیزاتی هستند که از هوای فشرده برای اعمال نیرو در عملگر ها استفاده میکنند و انرژی فشار هوا را به انرژی مکانیکی تبدیل میکنند .

سیلندر ها شامل یک ورودی و یک خروجی می باشند و یک پیستون که با استفاده از اختلاف فشار در طرفین آن کار انجام میدهد .

سیلندر ها به طور کلی به دو نوع ، یک طرفه و دو طرفه شناخته می شوند .

سیلندر های یک طرفه و دو طرفه در نحوه حرکت متفاوت هستند به این معنی که سیلندر های پنوماتیک یک طرفه تنها در یک طرف رفت یا برگشت اعمال نیرو دارند و در طرف مخالف آن با فنر ویا وزن خود به حالت اول برمیگردد .

سیلندر های دوطرفه اما در هر دو طرف رفت و برگشت کنترل می شوند .

سیلندر پنوماتیکی شاکو

نحوه عملکرد سیلندر پنوماتیک

خود سیلندر یا جک شامل محفظه ای برای ورود هوای فشرده و مسیری برای خروج از آن و پیستونی که بیشتر کارها را انجام می دهد و نوعی از سیستم عمل که پیستون بخشی از آن است می باشد. چندین نوع سیستم مختلف عمل برای سیلندر یا جک پنوماتیک وجود دارد و هر یک نوع نیرویی کمی متفاوت دارند. اولین و ساده ترین نسخه سیلندر (جک) تک کاره یا تک حالته است که در آن یک سیستم پیستون محور هوای فشرده را از طریق یک دریچه برقی وارد قسمت پشت پیستون می کند. این هوای کاملا فشرده ساده ترین راه برای خروج را جستجو می کند و مقدار زیادی نیرو را برروی پیستون وارد می کند. در نوع دیگر، جک پنوماتیک دو حالته است که یک راه برای ورود هوا و یک راه برای خروج هوا در بالا و پایین سیلندر قرار دارد که به وسیله آن جک باز و بسته می شود. کنترل ورود و خروج هوا نیز توسط یک شیر برقی پنوماتیک انجام می شود.  به طور کلی جک یا سیلندر پنوماتیک باعث جابجایی و به حرکت در آمدن اجسام و بلند کردن اجسام استفاده می شود.میزان نیروی اعمالی سیلندر به میزان فشار هوا بستگی دارد و میزان سرعت سیلندر به نوع شیر های استفاده شده و به کنترل کننده های سیلندر بستگی دارد .

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه کارکرد جک پنوماتیک با فشردن دکمه زیر به صفحه پنوماتیک پارکر مراجعه نمایید.

جک های پنوماتیک استاندارد

این جک ها لوله آلومینیومی با کیفیت بالا هستند و دارای عمرکاری طولانی می باشند . جک های پنوماتیک استاندارد شاکو کیفیت آب بند ها را بدون نشتی تضمین میکند .

و دارای کاشن های ( کوسن ) قابل تنظیم در دو طرف جک هستند .

این جک ها در دمای محیطی 5- تا 60 درجه سانتی گراد قابل استفاده هستند و سرعت پیستون های این سیلندر ها 50 تا 700 میلی متر بر ثانیه است .

جک های پنوماتیک قلمی

جک های قلمی ابعاد کوچک تری نسبت به جک های استاندارد شاکو دارند.

جنس بدنه سیلندر های قلمی شاکو فولاد ضد زنگ است که همین کیفیت بالا و پایداری را ارائه میدهند و همچنین دارای مقاومت در برابر خوردگی می باشد و استحکام مکانیکی قوی دارد که باعث میشود عمر طولانی داشته باشد .

سیلندر قلمی شاکو

جک های کامپکت (JIG)

جنس بدنه جک های کامپکت شاکو آلومینیوم سخت آنودایز (Anodized) شده است و همچنین مانند سیلندر های قبلی مقاومت در برابر خوردگی و سایش را دارد که باعث شده عمرطولانی داشته باشد .

این سیلندر های ابعاد کوچکی دارند به همین دلیل فضای کمتری را اشغال میکنند و همچنین نگه داری و نصب راحت  وساده ای دارد . این محصول به دلیل دارا بود کیفیت بالا ، عملکرد خود را تضمین میکند .

جک پنوماتیک رادلس

یک سیلندر رادلس یک جزء پنوماتیک است که قادر به حرکت در یک مسیر خطی با هوای فشرده است در حالی که یک سیلندر پنوماتیک معمولی از میله ای برای هل دادن یا کشیدن بار از پیستون استفاده می کند . سیلندرهای پنوماتیک دستگاههای نسبتاً ساده ای هستند. آنها قدرتمند و بادوام هستند، قادر به ایجاد نیروی فوق العاده ای در طیف گسترده ای از سرعت ها می باشند. آنها می توانند به سرعت بدون ایجاد گرمای زیاد کار کنند. همچنین می توانند بدون آسیب رساندن به قسمت های داخلی، متوقف شوند. اگر محیط کار شما دارای گرد و غبار و رطوبت باشد، یا به مراکز فشار قوی مکرر احتیاج داشته باشد، سیلندرهای پنوماتیک به آسانی همه این موارد را نیز کنترل می کنند.

بسته به فشار هوا بر روی هر پورت، پیستون در هر دو جهت در طول سیلندر حرکت می کند . پیستون به یک کریر(کالسکه) متصل است و با ایجاد آب بند مناسب در طول مسیر سیلندر، نوار های فلزی (D) که قابلیت انعطاف دارند شرایط حرکت کالسکه را فراهم میکند . بالشت های (B) قابل تنظیم موجود در دو انتهای سیلندر حکم ترمز را دارند که برای جلوگیری از توقف های شدید در سیلندر هستند .

جک پنوماتیک رادلس شاکو

پرس پنوماتیک

دستگاه های پرس شاکو را معمولا باید سفارش داد . این دستگاه ها کاشن هایی دارد که برای عملکرد پایدار دستگاه در انتهای آن نصب میکنند و همچنین میتوان دستگاهی سفارش بدهید که بدون کاشن باشد .

این دستگاه ها بدنه خیلی مقاومی دارد و نگه داری راحت و ساده ای دارد .

استفاده از دستگاه و کنترل از طریق دست و یا پا را دارد که باز هم به انتخاب شما است وهمچنین میله بزرگی وجود دارد که برای جلوگیری از چرخش میله پیستون نصب شده است . دستگاه پرس ولتاژ های 24 DC و 110 و 220 ولت AC میتوان سفارش داد . دمای کارکرد محیط آن از -10 تا 60 درجه سانتی گراد است .

دستگاه پرس شاکو 7 مدل دارد که در سه سایز مختلف تفکیک شده است .

پرس پنوماتیک شاکو

امروزه با توجه به فشرده و کوچک شدن تابلو های برق تجهیزات برقی نیز به تبع آن کوچکتر ساخته می شوند این تغذیه سویچینگ ۲۴ ولت با ابعاد کم و قابلیت نصب روی ریل دارای راندمان بهتری نسبت به سایر محصولات را دارد. منبع تغذیه وایدمولر امکان موازی شدن و کارکرد با ولتاژ مستقیم را نیز دارد.

قطعات جانبی (Accessories)

شاکو محصولات جانبی زیادی دارد که به صورت مختصرپایین ترتوضیح داده شده است .

 • فلو کنترل بین راهی :

این نوع شیر مقدار جریان ورودی به سیلندررا کنترل میکند تا سرعت حرکت سیلندر را کنترل کند.

این شیر ها در انواع چک ولو و بدون چک ولو موجود می باشد .در نوع شیر های دارای چک ولو جریان هوا تنها در یک مسیر قابل کنترل می باشد و مسیر برگشت باز خواهد بود اما در نوع شیر های بدون چک ولو ، هر دو مسیر از طریق شیر محدود می باشد .

 • چک ولو بین راهی :

مکانیزم این چک ولو ها اجازه میدهد تا گاز از یک جهت عبور کند .

این چک ولو ها 4 سایز دارد ( 2/1 و 8/3 و 4/1 و 8/1 اینچ ) و از جنس آلیاژ آلومینیوم هستند و دمای کاری آن ها از 10- تا 80 درجه سانتی گراد است و وزن آن ها به ترتیب اندازشان ( 17 و 27 و 46 و 82 ) گرم است .

 • شیر تخلیه سریع پنوماتیک :

این شیر به منظور ازدیاد سرعت پیستون در سیلندرها بکار گرفته می شود. توسط این شیرها می توان صرفه جویی بسیاری در زمان برگشت طولانی به خصوص برای سیلندرهای یک طرفه نمود.

شیر تخلیه سریع از نظر ساختمانی بسیار شبیه به شیر OR می باشد با این تفاوت که مسیر برگشت از سیستم تخلیه می شود . شیر OR دارای ۲ ورودی و یک خروجی است اما شیر تخلیه سریع دارای یک ورودی، یک خروجی و یک تخلیه می باشد.

 • محصولات دیگر برند شاکو در قسمت لوازم جانبی شامل موارد زیر هستند :

صداگیر ها

ضربه گیر ها

شلنگ ها

سنسور ها

اتصالات

چرا تاف؟

شرکت تاف با تجربه ۲۵ ساله به عنوان نماینده شاکو در ایران و فروش محصولات شاکو، هم اکنون دارای چندین تیم فنی و تخصصی مستقر در سراسر ایران برای پاسخگویی به مشتریان خود است. دفتر مرکزی این شرکت در شرق تهران،‌ فروشگاه مرکزی در خیابان لاله زار و نمایندگان شرکت در شهرها و شهرستان های کشورمان مستقر شده اند تا بتوانیم خدمتی درخور به صنایع کشور ارائه نماییم. با تماس تلفنی با دفتر مرکزی شرکت تاف در تهران می توانید به دنیای تجهیزات پنوماتیک شاکو با همراهی مورد اعتماد وارد شوید. همکاران ما می توانند شعب این شرکت در استان های مختلف را معرفی نموده تا خدمات سریع تری دریافت نمایید.

در طی این سالیان تیم های فنی و فروش شرکت تاف در حوزه محصولات شاکو تحت آموزش های تخصصی شرکت مادر توانسته اند مشتریان را نسبت به کیفیت محصولات آگاه ساخته و نسبت به خطرات استفاده از اقلام غیر اصلی هشدار دهد. با توجه به تنوع و گستردگی محصولات شاکو، تیم تاف با دریافت آموزش های تخصصی و دوره های آموزشی داخل و خارج از ایران توانسته بهترین و کم هزینه ترین پیشنهاد و راه حل را به مشتریان خود ارائه دهد. گواه این مدعا سبد بزرگ مشتریان وفادار این شرکت در صنعت هستند.

سالیان متمادی حضور فعال و مستمر در بازار ایران، کارشناسان شرکت تاف را با زیر و زبر صنعت ایران آشنا نموده است. تسلط کافی و وافی در این حوزه در کنار تسلط فنی بر تجهیزات شاکو منجر به ارائه راه حل های مناسبی در جهت انتخاب بهینه و اقتصادی محصولات شرکت شاکو توسط مشتریان خواهد شد. تسلط همه جانبه کارشناسان ما بر بازار داخل ایران، ابزاری در جهت توانمند سازی شرکت های داخلی برای جایگزینی محصولات قبلی و تحت تحریم با تجهیزات پنوماتیک شاکو خواهد بود.

اطمینان به یک برند در بین برندهای مختلف در بازار، اصل و اساس تصمیم گیری یک مدیر و متخصص آینده نگر است. محصولات شرکت شاکو به عنوان یکی از شرکت های پیشگام در تولید تجهیزات پنوماتیکی توانسته است پاسخگوی بخش مهمی از نیاز های صنایع مختلف در ایران باشد. مدیران و متخصصین آینده نگر با اطمینان به برند شاکو و شرکت تاف به عنوان نمایندگی شاکو، نیاز های فنی خود را تامین می نمایند.

مهمترین ویژگی محصولات شرکت شاکو رعایت استانداردهای تولید است. محصولات شاکو تایوان بر پایهٔ استاندارد IEC تولید شده و از نظر کیفیت مواد اولیه تولید نیز از استاندارد های معتبر جهانی پیروی می کند. اگر محصولات مورد نظر از منابع مورد اعتماد تهیه شوند از کیفیت بالایی برخوردار بوده و عمر مفید بالایی دارند.

شرکت تاف با تکیه بر تیم فنی متخصص خود ارتباط بسیار تنگاتنگی با کارفرمایان، پیمانکاران و شرکت های مهندسی مشاور دارد. در طی سالیان متمادی همکاری با این گروه از مشتریان، اطمینان و اعتماد لازم را در معرفی محصولات شاکو به کارفرمایان خود و استفاده از این تجهیزات را در پروژه ها ایجاد کرده است. از این رو محصولات شاکو سهم زیادی در این پروژه ها دارد. فولاد، نفت و گاز و خودروسازی که عمده مصرف کنندگان این محصولات هستند از مشتریان عمده و اصلی شرکت تاف در زمینهٔ تجهیزات شاکو هستند. این همکاری جز با تخصص و تعهد تیم تاف و همچنین حسن ظن و اعتماد شرکای تجاری میسر نمی شد.

شرکت تامین احتیاجات فنی تهران به عنوان تنها نماینده شرکت شاکو در ایران آماده ارائه تجهیزات و خدمات مرتبط با کلیه محصولات تولیدی شرکت شاکو تایوان است. برای دریافت هرگونه اطلاعات در مورد محصولت شاکو و خرید با کارشناسان شرکت تاف تماس بگیرید.

  مزایای جک های پنوماتیکی شاکو چیست؟2023-03-01T10:54:25-01:00

  با توجه به اینکه سیستم های پنوماتیک با هوای فشرده کار می کنند سیستم هایی پاک و بدون آلودگی هستند و از این جهت محبوبیت بسیاری در کارخانه هایی چون صنایع تولید دارو و صنایع غذایی دارند.

  جک های پنوماتیکی شاکو در کجا کاربرد دارند؟2023-03-01T10:52:45-01:00

  این جک ها در جابجایی قطعات و ترمز غلطک و پرسکاری و ترمز های صنعتی و باز و بسته کردن درب ها کاربرد دارند.

  آیا محصولات پنوماتیک شاکو از کیفیت مناسب برخوردار هستند؟2023-03-01T10:51:07-01:00

  کیفیت محصولات پنوماتیک شاکو در مقایسه با اقلام چینی داخل بازار بسیار بالاست. اما در مقایسه با تجهیزات پنوماتیک پارکر اندکی کیفیت پایین تر و البته قیمت بسیار پایین تری دارند.

  آیا شاکو در ایران نماینده دارد؟2023-03-01T10:48:41-01:00

  شرکت تاف نماینده رسمی شاکو در ایران است.

  برند شاکو متعلق به کدام کشور است؟2023-03-01T10:47:57-01:00

  برند شاکو تایوانی است و محصولات بسیار با کیفیتی تولید می کند.

  Go to Top