نمایندگی وایدمولر2024-02-26T07:57:55-01:00

وایدمولر (Weidmuller)

شرکت وایدمولر یک شرکت بزرگ و شناخته شده در کشور آلمان است. این شرکت با بیش از پنجاه سال سابقه تولید و بیش از ۴۲ هزار نوع محصول، یکی از بزرگترین سازندگان تجهیزات و ملزومات برق، الکترونیک و اتوماسیون صنعتی است. شرکت وایدمولر در سال ۱۸۵۰ میلادی به عنوان یک شرکت خانوادگی فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات نساجی شروع کرده و به تدریج با گسترش شرکت، از حوزه نساجی وارد بازار کانکتورهای الکتریکی شد. شرکت وایدمولر از سال ۱۹۴۳ ساخت بلوک های ترمینالی را شروع کرد.

وایدمولر

شرکت وایدمولر هم اکنون یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی در زمینه های الکترونیک و اتوماسیون، کانکتورها و ترمینال های مدار چاپی، رله ها و SSR، پردازش سیگنال های آنالوگ، کانکتورهای صنعتی، مارکر و پرینتر، ابزار آلات، برق گیرها، منبع تغذیه، باکس و گلندهای صنعتی و ضد انفجار، DC اینورتر و کانکتورهای فتو ولتائیک و اترنت صنعتی است .

شرکت وایدمولر در سال مالی ۲۰۱۵ خود با ۴۶۰۰ نفر کارمند، به فروش ۶۴۰ میلیون یورو دست یافت. این شرکت دارای چندین کارخانه تولیدی در سطح آلمان و دیگر کشورهاست. وایدمولر در بیش از ۸۰ کشور جهان (از جمله ایران) شرکت های فروش و نمایندگی دارد. این شرکت به طور مداوم در حال توسعه راه حل های نوآورانه، پایدار و مفید برای رفع نیازهای مشتریان خود در محیط صنعتی برق، سیگنال و داده است.

قیمت محصولات وایدمولر

محصولات وایدمولر آلمان یکی از با کیفیت ترین برند های ابزار و ملزومات برق را در دنیا می باشد به همین علت نسبت به سایر برند های دیگر قیمت بالاتری دارند . اما با این حال شما میتوانید با خیال راحت به خاطر واسطه بودن شرکت تاف ، با کمترین قیمت بازار از ما خریداری کنید .

استعلام قیمت
قیمت محصولات وایدمولر

شرکت تاف، نماینده رسمی محصولات وایدمولر در ایران

شرکت تامین احتیاجات فنی تهران (شرکت تاف) پیرو فعالیت هایش در زمینه برق و الکترونیک، همواره در جستجوی برندهای معتبر دنیا برای تأمین تجهیزات برق ایران بوده و در همین راستا سعی کرده از بهترین برند های با کیفیت بالا انتخاب نماید.

در سال ۱۳۸۰ مدیریت شرکت تاف پس از سلسله مذاکراتی که با مدیران شرکت وایدمولر آلمان داشت منجر به تاسیس نمایندگی فروش محصولات شرکت واید مولر در ایران شد. از آن زمان تیم الکتریکال شرکت تاف تمرکز خود را جهت مارکتینگ و بازار  یابی محصولات شرکت وایدمولر به کار بست. شرکت تاف با حضور سالانه و مرتب در نمایشگاه های نفت و گاز و نمایشگاه برق روز به روز جهت معرفی محصولات شرکت وایدمولر تلاش کرد و امروز یکی از برندهای مطرح در حوزه صنعت برق است.

محصولات وایدمولر

محصولات تولیدی شرکت وایدمولر رنج کامل و متنوعی از سبد کالایی تجهیزات الکتریکی را شامل می شود. شرکت وایدمولر توانسته است در تمامی عرصه های مرتبط با صنعت برق در صنایع ایران نفوذ داشته و عمدتا در اکثر پروژه های صنایع مختلف نقشی اساسی دارد. این شرکت در امور مربوط به اتوماسیون صنعتی، ابزار آلات صنعتی و همچنین اتصالات و کانکتور  فعالیت گسترده داشته و همچنین تجهیزات مهندسی صنایع را تولید می کند. کلیه فعالیت های وایدمولر در شش بخش از صنعت متمرکز است:

برای دریافت مشاوره در خصوص محصولات وایدمولر با نمایندگی وایدمولر در ایران و کارشناسان شرکت تاف تماس بگیرید.

۰۸۰۹ ۷۷۱۲ ۰۲۱

تجهیزات اتوماسیون

برای آن که یک وسیله برقی را روشن و خاموش کنیم. از کلید در مدار آن استفاده می کنیم. کلیدها به وسیله حرکت مکانیکی که توسط حرکت دست ما به وجود می آید عمل قطع و وصل را انجام می دهند. حال می توان حرکت مکانیکی را توسط یک سیم پیچ که میدان مغناطیسی تولید می کند، انجام داد. به کلیدهایی که با یک سیم پیچ داخلی عمل قطع و وصل را انجام می دهند، رله می گویند.

رله ها، سوییچ ها یا کلیدهایی الکترومکانیکی (EMR) هستند که با اعمال یک ولتاژ به پایه های ورودی آن و برق دار شدن بوبین، در اثر به وجود آمدن میدان های الکترومغناطیسی، کنتاکت های طراحی شده در رله را به دلیل ایجاد یک نیروی الکترومغناطیسی از حالت اولیه خود خارج می کند. از این خاصیت جهت کنترل (روشن و خاموش کردن) یک مدار یا دستگاه با جریان بالا توسط یک سیگنال کنترلی ضعیف و بدون دخالت مستقیم انسان استفاده می گردد. شركت وايدمولر، توليدكننده انواع رله های شيشه ای، رله كمكی، رله های مينياتوری و اينترفيس است.

به لحاظ ساختاری و کارکرد، رله ها و کنتاکتور شبیه هم هستند با این تفاوت که رله ها در مدار فرمان و کنتاکتورها در مدار قدرت استفاده می شوند. رله های وایدمولر با کیفیت بالا و قیمت مناسب، نیاز شما را به خوبی مرتفع می سازد.

تجهیزات اتوماسیون وایدمولر

ابزارهای صنعتی

شرکت وایدمولر آلمان سالهاست که در زمینه تولید ابزارهای مورد نیاز در صنعت فعالیت می نماید. این تجربه بیش از ۴۰ ساله باعث شده که این شرکت بتواند ابزارهای با طول عمر زیاد و بازدهی بسیار بالا تولید نماید. این ابزارها باعث سادگی در روند کار و موثر کردن آن می شود.

ابزارهای وایدمولر

ابزار آلات تولیدی وایدمولر که همه آنها توسط شرکت تاف به عنوان نماینده رسمی وایدمولر در ایران ارائه می شوند عبارتند از:

سیم لخت کن و قطع کن (Stripax)

پیچ گوشتی عایق دار و بدون عایق دوسو و چهارسو (Screwdriver)

انواع پرس سر سیم زن و پرس کابل شو (Crimping tools)

انبردست (Pliers)

جعبه ابزار (Tool chest)

سیم چین و دم باریک (Folded wire & Needle-nose)

اتصالات و کانکتور

ترمینال ها نوعی اتصالات سیم هستند که برای اتصال دو یا چند رسانا به یکدیگر به کار می روند. بلوک ترمینال ها به منظور ساده سازی سیم کشی، کاهش حجم تابلوها، کاهش مسیریابی سیم ها و صرفه جویی در زمان و هزینه، استفاده می شود. بلوک ترمینال ها معمولا برای سیم کشی های بزرگ و پیچیده در انتخاب اول قرار دارند و می توان به سادگی از امکانات و مزایای آن ها برای طراحی در سطح های بالا به عنوان پر اطمینان ترین رابط برای اتصال سیم ها استفاده کرد.

بلوک ترمینال های وایدمولر معمولا با دو تکنولوژی ساخت و ارائه شده اند:

 • ترمینال بلوک های سری Z (فنری) : بلوک ترمینال های سری Z وایدمولر به صورت کلمپی است و با یک پیچ گوشی می توان سیم را به راحتی داخل آن قرار داد.
 • ترمینال بلوک های سری W (پیچی) : بلوک ترمینال های سری W وایدمولر به صورت پیچی بوده و با باز و بسته کردن پیچ، سیم داخل آن قرار می گیرد.

از بلوک ترمینال های وایدمولر می توان به انواع سری مدل ها از قبیل بلوک ترمینال های ایزوله، بلوک ترمینال های فیوزی، بلوک ترمینال های دو طبقه و چند طبقه، ترمینال های ارت، ترمینال های ولتاژی و جریانی و بلوک ترمینال های با LED و انواع بلوک ترمینال های مناسب جهت اتصال به سیم کشی های موتور و ترمینال های تغذیه و مینی بلوک ترمینال ها، ریل ها، پایه های ریل، پایه های فیوز و سرسیم ها اشاره کرد.

ترمینال وایدمولر

قیمت کانکتور و ترمینال وایدمولر نسبت به کیفیت ساخت آن بسیار مناسب است. کانکتور و ترمینال بلاک های عرضه شده توسط شرکت وایدمولر به شرح زیر است:

 1. ترمینال ریلی (پیچی و فشاری)
 2. باکس و گلند
 3. کانکتور وایدمولر

ترمینال های سری w (پیچی) به پنج دسته مجزا تقسیم می شوند:

 1. ترمینال های شمش خور (wff)
 2. ترمینال های فیوزدار (wsi)
 3. ترمینال های ارت (wpe)
 4. ترمینال های قابل قطع فیوزدار (wtr)
 5. ترمینال های جریانی (wtl)

رله های وایدمولر

رله ها ، سوییچ ها یا کلیدهایی هستند الکترومکانیکی (EMR) که با اعمال یک ولتاژ به پایه های ورودی آن و برق دار شدن بوبین ، در اثر بوجود آمدن میدان های الکترومغناطیسی ، کنتاکت های طراحی شده در رله را بدلیل ایجاد یک نیروی الکترومغناطیسی از حالت اولیه خود خارج می کند. از این خاصیت جهت کنترل (روشن و خاموش کردن ) یک مدار یا دستگاه با جریان بالا توسط یک سیگنال کنترلی ضعیف و بدون دخالت مستقیم انسان استفاده می گردد.به لحاظ ساختاری و کارکرد رله ها و کنتاکتور شبیه هم هستند با این تفاوت که رله ها در مدار فرمان و کنتاکتورها در مدار قدرت استفاده می شوند.رله های واید مولر با کیفیت بالا و قیمت مناسب همراه با گارانتی یکساله تعویض، نیاز شما را به خوبی مرتفع می سازد.

به کلید های که با یک سیم پیچ داخلی عمل قطع و وصل را انجام می دهند، رله می گویند. شركت وايد مولر، توليد كننده انواع رله هاي شيشه ايي، رله كمكي، رله های مينياتوری و اينترفيس مي باشد.

منبع تغذیه وایدمولر (Power Supply)

شركت وايد مولر موفق به توليد منابع تغذيه سوئيچينگ ضد انفجار با توجه به نياز مصرف كنندگان شده است كه براي تامين برق اضطراري از منابع قدرت (تغذيه)، باتري ها و دیود ماژول استفاده مي شود .منبع تغذيه ، يك منبع تامين الكتريكي مي باشد . سيستم يا دستگاهي است كه انرژي الكتريكي و انواع ديگر انرژي را براي بار خروجي تامين ميكند و واحد منبع تغذيه يا PSU ناميده مي شود . اين منبع به عنوان تامين كننده انرژي الكتريكي ،كمتر براي انرژي مكانيكي و به ندرت براي تامين انرژي هاي ديگر استفاده مي شود .

منبع تغذیه واید مولر PRO INSTA 16W 24V 0.7A جهت استفاده در تابلوهای برق و مکانهایی که به ولتاژDC کم معمولا ۲۴ ولت کاربرد دارد و عملا جایگزین ترانسفورماتورهای کاهنده شده است.

از مزایای تغذیه سویچینگ وایدمولر که بسیار کارآمد و مهم می باشد خروجی کاملا پیوسته و یکسان جریان و ولتاژ DC حتی در نوسان ورودی می توان اشاره کرد این بدان معنی است که هر چقدر ولتاژ ورودی نوسان داشته باشد خروجی یک نواخت و ثابت خواهیم داشت. از مزایای دیگر تغذیه وایدمولر  جاگیری کمتر و طراحی فشرده آن جهت استفاده در تابلو های برق می باشد.

در ادامه به برخی از مشخصات این محصول اشاره می کنیم :

 • ابعاد H:90.5  W: 22.5  D:60 میلی متر
 • محدوده دمای کاری : -۲۵ الی +۷۰
 • وزن دستگاه : ۸۲ گرم
 • محدوده تنغییر ولتاژ خروجی : ۲۲ الی ۲۸ ولت توسط پتانسیومتر روی دستگاه
 • محدوده فرکانس کاری : ۴۵ هرتر ای ۶۵ هرتز
 • محدوده تغییر ولتاژ خروجی : ۲۲ ولت ای ۲۸ ولت
 • کشور سازنده : آلمان
منبع تغذیه وایدمولر

امروزه با توجه به فشرده و کوچک شدن تابلو های برق تجهیزات برقی نیز به تبع آن کوچکتر ساخته می شوند این تغذیه سویچینگ ۲۴ ولت با ابعاد کم و قابلیت نصب روی ریل دارای راندمان بهتری نسبت به سایر محصولات را دارد. منبع تغذیه وایدمولر امکان موازی شدن و کارکرد با ولتاژ مستقیم را نیز دارد.

PLC وایدمولر

با توجه به پيشرفت هاي روزافزون دستگاه ها و ماشين الات صنعتي ، شركت هاي بزرگ صنعتي در كنترل و سيم كشي بين قطعات دچار مشكل شدند . شركت وايد مولر با ارائه رابط plc به بازار به طور قابل توجهي اين مسئله را با يك كابل كشي ساده حل نمود و خرابي و آسيب پذري ماشين آلات صنعتي را به حداقل رساند و همچنين باعث كاهش هزينها و بالا بردن امنيت سيستم ها شد .اين رابط ها يك جايگزين ايده آل براي سيم كشي هاي سنتي تك سيم و سيم كشي هاي چند منظوره مي باشد.

plc وایدمولر

ماژول های PLC/DCS تولید شرکت وایدمولر و راه حل های جایگزینی آنها با انواع دیگر PLC تولید شرکت های زیمنس (Siemens)، هانی ول (Honeywell)، امرسان (Emerson)، ای بی بی (ABB) و غیره به راحتی و سهولت امکان پذیر است. این تغییرات با کمترین زحمت و قطعی سیستم همراه بوده و به کاهش هزینه های این نوسازی، کاهش اقلام مصرفی و سیم کشی منجر خواهد شد.

در این گونه تغییرات نیازی به سیم کشی مجدد برای سنسورها و عملگرهای مکانیکی سیستم نیست. همچنین، ماژول های PLC/DCS فضای بسیار کمتری را در واحد کنترل اشغال کرده و سازگاری بالایی با انواع سیستم های موجود در کارخانجات دارند.

ابزار انتخاب و جایگزینی PLC/ DCS interface توسط شرکت وایدمولر تهیه و در دسترس عموم قرار گرفته است. به کمک این ابزار می توانید تمامی قطعات مورد نیاز در سیستم جدید را به راحتی انتخاب نمایید. برای دانلود Product Configurator روی دکمه زیر کلیک کنید.

Product Configurator

همچنین به یاد داشته باشید که در همه این مراحل جایگزینی PLC قدیمی با مدل های تولید شرکت وایدمولر، می توانید از مشورت کارشناسان زبده وایدمولر در شرکت تامین احتیاجات فنی تهران به عنوان نماینده رسمی وایدمولر در ایران بهره بگیرید.

02177120809

چرا تاف؟

شرکت تاف با تجربه ۲۵ ساله به عنوان نماینده وایدمولر در ایران و فروش محصولات وایدمولر، هم اکنون دارای چندین تیم فنی و تخصصی مستقر در سراسر ایران برای پاسخگویی به مشتریان خود است. دفتر مرکزی این شرکت در شرق تهران،‌ فروشگاه مرکزی در خیابان لاله زار و نمایندگان شرکت در شهرها و شهرستان های کشورمان مستقر شده اند تا بتوانیم خدمتی درخور به صنایع کشور ارائه نماییم. با تماس تلفنی با دفتر مرکزی شرکت تاف در تهران می توانید به دنیای تجهیزات وایدمولر با همراهی مورد اعتماد وارد شوید. همکاران ما می توانند شعب این شرکت در استان های مختلف را معرفی نموده تا خدمات سریع تری دریافت نمایید.

در طی این سالیان تیم های فنی و فروش شرکت تاف در حوزه محصولات وایدمولر تحت آموزش های تخصصی شرکت مادر توانسته اند مشتریان را نسبت به کیفیت محصولات آگاه ساخته و نسبت به خطرات استفاده از اقلام غیر اصلی هشدار دهد. با توجه به تنوع و گستردگی محصولات وایدمولر، تیم تاف با دریافت آموزش های تخصصی و دوره های آموزشی داخل و خارج از ایران توانسته بهترین و کم هزینه ترین پیشنهاد و راه حل را به مشتریان خود ارائه دهد. گواه این مدعا سبد بزرگ مشتریان وفادار این شرکت در صنعت هستند.

سالیان متمادی حضور فعال و مستمر در بازار ایران، کارشناسان شرکت تاف را با زیر و زبر صنعت ایران آشنا نموده است. تسلط کافی و وافی در این حوزه در کنار تسلط فنی بر تجهیزات وایدمولر منجر به ارائه راه حل های مناسبی در جهت انتخاب بهینه و اقتصادی محصولات شرکت وایدمولر توسط مشتریان خواهد شد. تسلط همه جانبه کارشناسان ما بر بازار داخل ایران، ابزاری در جهت توانمند سازی شرکت های داخلی برای جایگزینی محصولات قبلی و تحت تحریم با تجهیزات وایدمولر خواهد بود.

اطمینان به یک برند در بین برندهای مختلف در بازار، اصل و اساس تصمیم گیری یک مدیر و متخصص آینده نگر است. محصولات وایدمولر به عنوان یکی از شرکت های پیشگام در تولید تجهیزات الکتریکی توانسته است پاسخگوی بخش مهمی از نیاز های صنایع مختلف در ایران باشد. مدیران و متخصصین آینده نگر با اطمینان به برند وایدمولر و شرکت تاف به عنوان نمایندگی وایدمولر، نیاز های فنی خود را تامین می نمایند.

مهمترین ویژگی محصولات شرکت وایدمولر رعایت استانداردهای تولید است. محصولات وایدمولر آلمان بر پایهٔ استاندارد IEC تولید شده و از نظر کیفیت مواد اولیه تولید نیز از استاندارد های معتبر جهانی پیروی می کند. اگر محصولات مورد نظر از منابع مورد اعتماد تهیه شوند از کیفیت بالایی برخوردار بوده و عمر مفید بالایی دارند.

شرکت تاف با تکیه بر تیم فنی متخصص خود ارتباط بسیار تنگاتنگی با کارفرمایان، پیمانکاران و شرکت های مهندسی مشاور دارد. در طی سالیان متمادی همکاری با این گروه از مشتریان، اطمینان و اعتماد لازم را در معرفی محصولات وایدمولر به کارفرمایان خود و استفاده از این تجهیزات را در پروژه ها ایجاد کرده است. از این رو محصولات وایدمولر سهم زیادی در این پروژه ها دارد. فولاد، نفت و گاز و خودروسازی که عمده مصرف کنندگان این محصولات هستند از مشتریان عمده و اصلی شرکت تاف در زمینهٔ تجهیزات وایدمولر هستند. این همکاری جز با تخصص و تعهد تیم تاف و همچنین حسن ظن و اعتماد شرکای تجاری میسر نمی شد.

شرکت تامین احتیاجات فنی تهران به عنوان تنها نماینده شرکت وایدمولر در ایران آماده ارائه تجهیزات و خدمات مرتبط با کلیه محصولات تولیدی شرکت وایدمولر آلمان است. برای دریافت هرگونه اطلاعات در مورد محصولت وایدمولر و خرید با کارشناسان شرکت تاف تماس بگیرید.

  تفاوت رله شیشه ای یا رله کمکی با کنتاکتور در چیست؟2022-08-13T20:04:28+00:00

  کنتاکتور یک بوبین دارد که با برق دار شدن آن،‌سه فاز ورودی و سه فاز خروجی کنتاکتور به هم وصل می شوند. این عملکرد دقیقاً‌مشابه عملکرد یک کلید تک پل است.

  اما رله ها در واقع کلید تبدیل هستند و کنتاکت آن ها قطع و وصل نمی شود. در یک رله وقتی بوبین داخل آن تحریک شد کنتاکت ها از حالت اول به حالت دوم تغییر وضعیت می دهد.

  Go to Top