پروژه های ساخت2023-10-30T05:18:22-01:00

پروژه های ساخت

شرکت تامین احتیاجات فنی تهران (تاف) مجموعه ای کامل و یکپارچه از تامین تجهیزات و خدمات فنی و مهندسی شامل طراحی ، ساخت ، تعمیر و نگه داری محصولات صنعتی در زمینه های هیدرولیک ، پنوماتیک و برق است . شرکت تاف توانسته با بهره گیری از تخصص و تجربه کارشناسان مجرب خود جهت ارائه خدمات مهندسی در پیشبرد اهداف صنایع کشور به خصوص صنایع فولاد ، نفت ، گاز ، ماشین سازی ، خودروسازی، سیمان و لاستیک سهم قابل توجه ای داشته باشد.

شرکت تاف علاوه بر تامین تجهیزات ، در واحد پروژه خود اقدام به طراحی ، ساخت ، نصب و راه اندازی یونیت های کنترل – قدرت ( هیدرولیک ، پنوماتیک و برق صنعتی ) با اخذ مجوز از کمپانی هایی نظیر پارکر نموده است که نمایانگر توان ، تعهد و جهت گیری سیاست های کلان مجموعه در خصوص تامین گسترده و جامع نیاز ها و پشتیبانی مستمر مصرف کنندگان می باشد .

ساخت میز تست

با توجه به نیاز روزافزون صنایع کشور به خدمات طراحی، ساخت، بازسازی و تعمیر تجهیزات موجود، شرکت تاف تصمیم به مجزا نمودن بخش طراحی و ساخت خود نموده و در همین راستا شرکت خدمات فنی مهندسی شهاب صنعت کیمیا در سال ۱۳۹۱تاسیس و از ابتدای سال ۱۳۹۲رسماً آغاز به کار نمود. کارشناسان شرکت شهاب صنعت کیمیا با بهره‌گیری از تجربیات خود در واحد طراحی و ساخت شرکت تاف آماده ارائه خدمات فوق، خصوصاً در زمینه هیدرولیک و برق بوده و این شرکت با ارائه خدمات فنی مهندسی به موسسات صنعتی و مشتریان خود با بالاترین استانداردهای موجود و بهترین کیفیت، خدمات خود را هدف‌گذاری و تضمین می‌نماید. این شرکت همچنین ارائه کلیه خدمات پس از فروش تجهیزات و کالاهای ارائه شده توسط شرکت تاف را نیز بعهده دارد

شرکت شهاب صنعت کیمیا، واحد طراحی و ساخت شرکت تاف

شرکت تامین احتیاجات فنی تهران (تاف) در ایران همسو با تغییرات سریع تکنولوژی و صنعت و با هدف پشتيبـانی و ارائه خدمات فنی به صنايع در حوزه های مختلف، فعاليت خود را از سال 1374 آغاز نمود. این شرکت توانست در طی سالیان متمادی به فراخور نیاز صنایع داخلی و با پشتیبانی نیروهای متخصص خود در داخل و خارج از کشور،‌نمایندگی برندهای مهم و معتبر جهانی از جمله تجهیزات هیدرولیک و پنوماتیک پارکر (PARKER)، ابزارآلات فشارقوی انرپک(ENERPAC)، تجهیزات وایدمولر(Weidmuller)، تجهیزات اشنایدر(SCHNEIDER)، زنجیر محافظ کابل ایگاس (IGUS)، فیوزهای باسمن (EATON)، گیج و تجهیزات اندازه گیری ویکا (WIKA)، تجهیزات شاکو (SHAKO) و تجهیزات (CDC) را دریافت کند. 

شرکت تأمین احتیاجات فنی تهران (تاف) با رویکرد تامین تجهیزات هیدرولیک، مکانیک و الکترونیک مربوط به صنایع مختلف از سال ۱۳۷۴ فعالیت خود را شروع کرد. نیاز رو‌زافزون بازار داخلی و همچنین رشد صنعت تولید محور، باعث رشد سریع دامنه فعالیت های شرکت تاف شد. شرکت تاف به جهت تکمیل سبد محصولات خود همگام با تلاش های چندین ساله برای رفع تحریم های یک جانبه علیه کشورمان،‌توانست با تاسیس شرکت شهاب صنعت کیمیا به عنوان بازوی طراحی و ساخت خود، همگام با واردات قطعات از برندهای فوق الاشاره، داخلی سازی سایر تجهیزات و متعلقات مربوطه را در دستور کار خود قرار داده و کمک شایانی به پیشبرد اهداف صنعت نماید.

تنوع محصولات تولیدی در شرکت شهاب صنعت کیمیا موجب شد که این شرکت بتواند پاسخگوی نیاز طیف وسیعی از صنایع از جمله نفت و گاز، پتروشیمی، حمل ونقل ریلی، صنایع فلزی، سیمان، ساختمانی و ماشین سازی باشد. هم اکنون بسیاری از محصولاتی که سابقاً با هزینه گزاف از خارج از کشور وارد می شد، به همت نیروهای متخصص این شرکت و با واردات تجهیزات پایه، داخلی سازی شده و قیمت و زمان تحویل و خدمات پس از فروش را بسیار بهبود بخشیده است. در ادامه ضمن ارائه خلاصه ای از خدمات و پروژه های انجام شده توسط این شرکت امیدواریم با ارائه خدمات هر چه مناسب تر سهم موثری در گستره روز افروز صنایع و تکنولوژی کشور داشته باشیم .

فعالیت های شهاب صنعت کیمیا

شرکت شهاب صنعت کیمیا در چهار حوزه اصلی متمرکز شده است. این حوزه ها به ترتیب عبارتند از:

برای دریافت مشاوره از واحد خدمات طراحی و ساخت تاف (شرکت شهاب صنعت کیمیا) و همچنین استعلام قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

۰۸۰۹ ۷۷۱۲ ۰۲۱

طراحی و ساخت

واحد طراحی و ساخت با توجه به نیاز کارفرما طرحی اولیه را آماده میکند، که پس از تائید کارفرما با توجه به نیاز سیستم و محدودیت هایی که وجود دارد از جمله سایز های قطعات طراحی صورت میگیرد . و در این مرحله محاسبات بر اساس تئوری‌ها و فرمول‌های متداول هیدرولیک انجام می‌گیرد.

همچنین کارشناسان این واحد با بهره گیری از نرم افزار های طراحی ، مهندسی و شبیه ساز ، کلیه اقلام و مدار های مربوطه را قبل از ساخت با نظارت کارفرما ، مورد بازبینی و تائید قرار میدهند .

و در این مرحله با توجه به اندازه و برند قطعات و متریال مصرفی مورد تایید مشتری، هزینه تامین قطعات وساخت مجموعه اعلام می‌گردد.

نمونه ای از فعالیت های واحد طراحی و ساخت     

 • طراحی وساخت میزهای تست شیر آلات صنعتی
 • طراحی و ساخت یونیت های هیدرولیک صنعتی و موبایل با ابعاد و مصارف مختلف
 • تولید انواع پرسهای کارگاهی
 • طراحی وساخت انواع سیلندرهای هیدرولیک و پنوماتیک بنا به نیاز کارفرما
 • طراحی وساخت انواع پکینگ
 • طراحی وساخت بلوک های مخصوص جهت نصب کمپکت شیر آلات
 • طراحی وساخت یونیت های پرتابل فیلتراسیون روغن تامش ۵ میکرون
 • تهیه مدارک و مستندات مربوط به طراحی سیستم های هیدرولیک وکنترل

تعمیرات و نگهداری

موفقیت در بازارهای به شدت رقابتی فعلی ، نیازمند اتخاذ روشهای کاهش هزینه تولید است. تعمیر و نگهداری منظم و مداوم ، یکی از اصلی‌ترین روش‌های افزایش بهره‌ وری است. کاهش زمان خرابی و از کارافتادگی دستگاه‌ها، کاهش و بعضاً از بین رفتن هزینه‌های سرسام آور ناشی از توقف تولید و انجام تعمیرات گسترده و در نتیجه تسهیل فرآیند تولید از مزایای اجرای این طرح می‌باشد. این ها کمک می‌کنند تا ماشین‌آلات و سیستم‌ها همواره در پربازده‌ترین شرایط کاری قرار گیرند.

با توجه به هزینه بالای خرید تجهیزات، این شرکت اقدام به تشکیل گروه تخصصی تعمیر و نگهداری در محل صنایع مختلف نموده است. این شرکت با بهره گیری از دانش فنی خود در حوزه های مختلف پنوماتیک، هیدرولیک و برق، اقدام به بازدیدهای دوره ای از صنایع با هدف کاهش هزینه تعمیرات و نگهداری می نماید. برخی از فعالیت های تعمیراتی به شرح ذیل میباشد :

 • تعمیر و بازسازی قطعات هیدرولیک و پنوماتیک
 • بازسازی انواع سیلندر های هیدرولیک و پنوماتیک
 • تعمیر پمپ های هیدرولیک
 • تعمیر و بازسازی یونیت های تست شیرآلات
تعمیرات

خدمات پس از فروش

شرکت شهاب صنعت کیمیا اقدام به ارائه خدمات تشخیصی و عیب‌یابی، تعمیرات و نگهداری مقطعی و دوره‌ای، تحلیل مدارها و ایجاد تغییرات درصورت لزوم جهت افزایش کارایی و تسهیل نگهداری، جایگزینی قطعات و تجهیزات کمیاب یا تحریمی و در نهایت ارائه گزارشات و مدارک فنی مربوطه در زمینه سیستم‌ها و ماشین آلات هیدرولیک و الکترونیک برای کارخانه جات و کارگاه‌ها نموده است.

از این طریق شرکت شهاب صنعت کیمیا، به عنوان تولیدکننده ابزار و تجهیزات هیدرولیک، تلاش دارد تا به کمک تیم ویژه خدمات در محل خود از تمام امکانات فنی و تشکیلاتی خود در خارج از محدوده شرکت‌، سایر نیازها و مشکلات صنعتگران و همکاران را نیز در زمینه‌های ذیل مرتفع نماید:

 • نصب و راه اندازی و اجرای پروژه توسط تکنسین های مجرب در کوتاه ترین زمان
 • مشاوره و پشتیبانی در تمامی مراحل پروژه ، و تحلیل فرآیند در تمامی فاز های اجرا و ارائه راه حل های جامع
 • نصب و راه اندازی سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک
 • آموزش نحوه اپراتوری و اعمال تنظیمات سیستم هیدرولیک و برق به کاربران

همچنین کلیه تجهیزات ارائه شده  توسط این شرکت دارای یک سال گارانتی و 10سال تضمین تامین قطعات یدکی می باشد .

خدمات پس از فروش

فعالیت های اجرایی

شرکت تاف تامین کننده تخصصی تجهیزات پنوماتیک، هیدرولیک و برق است.با استفاده از ترکیب قطعات و المان های مکانیکی در کنار تجهیزات الکتریکی و  الکترونیکی، انواع تجهیزات ساخته می‌شونداین تجهیزات شامل انواع پاوریونیت های هیدرولیکی، انواع میزهای تست فشار بالا،‌ انواع استند های تست سیلندر و لوله و همچنین انواع میکسر و همزن های صنعتی غول پیکر، انواع سیستم های انداره گیری حین تست و PLC و همچنین انواع تریلرها برای کاربردهای خاص می شود. در صنایع مختلف کاربرد داشته و نیاز به واردات

طراحی و ساخت این تجهیزات و ماشین آلات با تکیه بر دانش و تجربه بومی و توان فنی و تخصصی کارشناسان شرکت تاف میسر می شودنقش اتوماسیون صنعتی در کاهش زمان و هزینه های تولید یک محصول یکی از فاکتورهای مهم در بقا در بازارهای داخلی و بین المللی است. توانمندی کارشناسان ما در طراحی و ساخت دستگاه های تمام اتومات می تواند کمک بزرگ در راستای اقتصادی کردن تولید و یا تست یک محصول باشد. از مهم ترین قابلیت های شرکت تاف این است که با تکیه بر دانش و تجربه کارشناسان خود مقتدرانه در زمینه طراحی و ساخت انواع دستگاه ها و ماشین آلات جدید اقدام کند.

فعالیت اجرایی

پروژه های نمونه اجرا شده

شرکت جهان پارس

طراحی و ساخت سیستم هیدرولیک Needle Gate

فشاری کاری 100 بار

تجهیزات هیدرولیک برند پارکر

تجهیزات الکتریکی برند اشنایدر و وایدمولر و زیمنس

شرکت جهان پارس

طراحی و ساخت تابلوهای پنوماتیکی

فشاری کاری 6 بار

تجهیزات پنوماتیک برند پارکر

تجهیزات الکتریکی برند اشنایدر و وایدمولر

شرکت الکترود میکاپ

طراحی و ساخت سیستم هیدرولیک الکترود میکاپ

ساخت پاور هیدرولیک

فشاری کاری 70 تا 100 بار

تجهیزات هیدرولیک برند پارکر

شرکت جهان پارس

طراحی و ساخت تابلوهای پنوماتیکی

طراحی و ساخت تابلو پنوماتیک

فشاری کاری 6 بار

تجهیزات پنوماتیک برند پارکر

  آدرس کارگاه واحد پروژه ها کجاست؟2023-04-24T12:29:04+00:00

  خیابان اتحاد خیابان احسان پلاک ۲

  برای استعلام قیمت و سفارش کار با تاف تماس بگیرم یا شهاب صنعت کیمیا؟2023-04-24T12:27:49+00:00

  تماس با هر دو امکان پذیر است. توصیه ما در ابتدا تماس با کارشناسان شرکت تاف است.

  آیا پروژه های تاف به شرکت دیگری برون سپاری می شود؟2023-04-24T12:02:06+00:00

  خیر. شرکت تاف با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و کارآزموده و همچنین تجهیزات به روز، پروژه های خود را توسط نیروهای متخصص خود و تحت عنوان شرکت شهاب صنعت کیمیا انجام می دهد.

  واحد پروژه های شرکت تاف دقیقاً‌ چه کاری انجام می دهد؟2023-04-24T11:59:41+00:00

  شرکت شهاب صنعت کیمیا به عنوان واحد پروژه های شرکت تاف تحت مالکیت ۱۰۰٪ شرکت تاف بوده و خدمات طراحی و ساخت مورد نیاز شرکت تاف را انجام می دهد.

  Go to Top