نمایندگی اشنایدر الکتریک2024-05-25T13:08:31+00:00

اشنایدر الکتریک (Schneider Electric)

شرکت اشنایدر الکتریک فرانسه تولید کننده تجهیزات الکتریکی با تاریخچه طولانی در تولید محصولات با کیفیت است. این شرکت در زمینهٔ مهندسی برق و تولید تجهیزات الکتریکی، الکترونیکی، تولید، توزیع و انتقال انرژی الکتریکی فعالیت می کند. اشنایدر الکتریک در سال 1836 توسط جوزف اوژن اشنایدر و آدولف اشنایدر با نام Schneider & Cie شروع به کار کرد و در نهایت در ماه می 1999 به Schneider Electric تغییر نام داد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر روی ملمزون (Rueil-Malmaison) فرانسه قرار دارد. اشنایدر پرچم‌دار نوآوری دیجیتال در حوزه‌ی مدیریت انرژی و اتوماسیون در منازل، مراکز داده و صنایع در دنیا است.

تاف نمایندگی اشنایدر در ایران

در اواخر قرن بیستم شرکت اشنایدر الکتریک با خرید کارخانجات تله مکانیک (Telemecanique)، اسکوئردی (Square D) و مرلن ژرن (Merlin Gerin) گروه اشنایدر الکتریک را در فرانسه تشکیل داد. شرکت اشنایدر الکتریک طی سالیان متوالی با تأسیس شعب و نمایندگی های مختلف در بسیاری از کشورهای جهان از پیشگامان صنعت برق است.

قیمت محصولات اشنایدر الکتریک

محصولات اشنایدر فرانسه به خاطر کیفیت بالایی که دارند ، از عمر بالایی برخوردار هستند و میتوان سالیان زیادی از آن ها بدون مشکل استفاده کرد . به همین دلیل شما پول خود را به گونه ای سرمایه گذاری کردید .

همچنین شرکت تاف یکی از معدود وارد کننده های برند اشنایدر در ایران می باشد که همین باعث شده تا مشتریان ما با خیال راحت و با کمترین قیمت کف بازار خرید خود را انجام دهند .

قیمت محصولات اشنایدر الکتریک

شرکت تاف، نمایندگی اشنایدر در ایران

کلیه تجهیزات شرکت اشنایدر الکتریک در صنایع مختلف در ایران از دیرباز مورد استفاده قرار می گرفته است. فعالیت گسترده و متمرکز اشنایدر در زمینه تولید تجهیزات الکتریکی و گسترش سبد کالایی از یک سو، توسعه صنایع مختلف و شرکت های تولیدی در ایران از سویی دیگر ،انگیزه بازاریابی و فروش تجهیزات شرکت اشنایدر الکتریک در ایران را چندین برابر کرد. از آن زمان تا کنون شرکت های بزرگ و کوچک بسیاری به این حوزه از بازار روی آورده اند.

شرکت تاف به عنوان یکی از نمایندگان برتر اشنایدر الکتریک در ایران بیش از ۲۵ سال است که فعالیت دارد. بنا به شرایط ناپایدار اقتصادی و مشکلات تورمی سالانه و محدودیت های ارزی و واردات کالا، شرکت تاف به جهت تعهد خود نسبت به مشتریانش همواره کوشیده است رفع این موانع را در برنامه خود داشته باشد. این شرکت به جهت جوابگویی سریع به مشتریان خود سعی کرده است حجم قابل ملاحظه ای از محصولات شرکت اشنایدر الکتریک را در انبار خود داشته باشد. هم اکنون بالغ بر ۲۰۰۰ آیتم از محصولات شرکت اشنایدر الکتریک به تعدادی بیش از یک میلیون قطعه در انبار شرکت موجود است. به جرات می توان گفت این حجم از موجودی جوابگوی بیش از ۷۰٪ نیازهای مشتریان ما در فاز اول ارسال درخواست است. این انبار با موجودی کامل و متنوع، امتیاز بزرگی برای شرکت تاف محسوب می شود که در کمتر رقیبی می توان یافت.

شرکت تأمین احتیاجات فنی تهران (تاف) با رویکرد تامین تجهیزات الکتریکی صنایع مختلف و شرکت های تابلو سازی از سال ۱۳۷۴ فعالیت خود را شروع کرد. نیاز رو‌زافزون بازار داخلی، باعث رشد سریع دامنه فعالیت های شرکت تاف شد. شرکت تاف پس از پنج سال بیش از نیمی از تقاضای بازار در زمینه تجهیزات الکتریکی شرکت اشنایدر را به عنوان نمایندگی اشنایدر در دست داشت. این حجم از مراودات کاری با شرکت اشنایدر الکتریک باعث شد تا شرکت تاف در سال ۱۳۸۰ به طور رسمی نمایندگی شرکت اشنایدر الکتریک را به عهده بگیرد. برای دانلود گواهی نمایندگی اشنایدر اینجا کلیک کنید.

ناگفته پیداست که در سالیان اخیر به علت تحریم‌های اعمال شده بر کشورمان، مبحث نمایندگی از سوی شرکت اشنایدر تعلیق و واردات تجهیزات اشنایدر الکتریک به ایران بسیار مشکل شده است. در این برهه مجموعه های بسیاری زمان را مناسب دیده و با وارادات اقلام تقلبی اشنایدر سعی در کسب سود از این آشفته بازار داشته اند. شرکت تاف همیشه بر آن بوده است تا با واردات مستقیم و قانونی اقلام اصل اشنایدر الکتریک از کشورهای مختلف و به روش های مختلف، بازار داخل ایران را با اقلام با کیفیت و اصل اشنایدر تامین نماید.

دریافت گواهی نامه نمایندگی تاف از شرکت اشنایدر الکتریک 

تصویر نمایندگی اشنایدر

پر فروشترین محصولات اشنایدر

محصولات تولیدی شرکت اشنایدر الکتریک رنج کامل و متنوعی از سبد کالایی تجهیزات الکتریکی را شامل می شود. شرکت اشنایدر توانسته است در تمامی عرصه های مرتبط با صنعت برق در صنایع ایران ورود داشته و عمدتا در اکثر پروژه های صنایع مختلف نقشی اساسی دارد. اشنایدر الکتریک در امور مربوط به توزیع برق فعالیت گسترده داشته و همچنین تجهیزات مهندسی صنایع را تولید می کند. پر مصرف ترین محصولات اشنایدر الکتریک به 9 بخش تقسیم بندی میشود :

برای دریافت مشاوره در خصوص محصولات اشنایدر با نمایندگی اشنایدر در ایران و کارشناسان شرکت تاف تماس بگیرید.

۰۸۰۹ ۷۷۱۲ ۰۲۱
  آیا برند تله مکانیک با اشنایدر الکتریک یکسان است؟2022-09-06T16:35:53+00:00

  بله. برند تله مکانیک یکی از زیر مجموعه های برند اشنایدر الکتریک است. فقط بعضی از محصولات اشنایدر نظیر سنسورها با مارک تله مکانیک به بازار عرضه می شوند.

  محصولات اشنایدر اصل کجا ساخته می شوند؟ همه محصولات اشنایدر نباید ساخت فرانسه باشد؟2022-09-06T16:41:08+00:00

  برند اشنایدر الکتریک یک برند فرانسوی است ولی قطعات مختلف ممکن است در کشورهای مختلف تولید شوند. مثلا اینورتر اشنایدر معمولا در اندونزی تولید می شود. حتی خیلی از محصولات اشنایدر در چین تولید می شوند، ولی همگی تحت لیسانس و تایید شده برند اشنایدر فرانسه هستند. پس اگر شما محصولی خریداری کردید که روی آن کشور سازنده غیر از فرانسه درج شده بود، این موضوع دلیل بر غیر اصل بودن کالا نیست. بهتر است خرید خود را با خاطری آسوده از نماینده رسمی اشنایدر الکتریک در ایران انجام دهید.

  قطعه اشنایدر چینی با اشنایدر اصل چه تفاوتی دارد؟2022-07-19T13:47:11+00:00

  اشنایدر چینی امروزه به علت حفاظت های گمرکی کم در ایران وارد می شود که کیفیتی به مراتب پایین تر از محصولات اشنایدر اصل دارند و برای کاربرد های صنعتی خطرآفرین خواهند بود. قیمت اشنایدر اصل و اشنایدر چینی اختلاف زیادی دارد، اما اشنایدر چینی استاندارد های ضروری را ندارد.  هولوگرام روی جعبه محصولات اشنایدر نشانه اصل بودن آن ها است و شامل گارانتی و خدمات پس از فروش خواهد بود. محصولات اشنایدر اصل را می توانید از نمایندگی های مجاز اشنایدر در ایران و شرکت تاف تهیه کنید.

  برند اشنایدر الکتریک چه تجهیزاتی تولید می کند؟2022-09-06T16:48:35+00:00

  شرکت اشنایدر الکتریک یکی از فعالترین تولیدکنندگان محصولات صنعت برق در دنیا است. این شرکت با سابقۀ چندین ساله و کیفیت بالای محصولات خود توانسته است اعتماد مصرف کنندگان را به خود جلب کند. این شرکت در حوزۀ مدیریت مصرف انرژی، برق ساختمان و انرژی های تجدید پذیر فعالیت وِیژه ای دارد. یکی از شاخه های فعالیت اشنایدر الکتریک فرانسه برق صنعتی است که عمدترین و پر کاربرد ترین محصولات آن در این بخش عبارتند از: انواع کلید هوایی، کلید اتوماتیک، کلید مینیاتوری، کنتاکتور، تجهیزات فرمان و سیگنال، رله های کنترلی، اینورتر، سافت استارتر، خازن و رگولاتور هوشمند، انواع PLC، تجهیزات هوشمندسازی ساختمان، تجهیزات بهینه سازی مصرف انرژی.

  محصولات اشنایدر الکتریک

  تجهیزات الکتریکی شرکت اشنایدر الکتریک کاربرد های مختلف و متنوعی در صنایع دارد. این تجهیزات در صنایع نفت و گاز بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. شرکت تاف به عنوان نماینده اشنایدر در ایران محصولات متنوعی از این تجهیزات را برای این صنایع تامین نموده است که بالاتر به 9 قسمت تقسیم کرده ایم .  برخی دیگر از تجهیزات اشنایدر الکتریک عبارتند از:

  • جوی استیک صنعتی
  • کلید جرثقیل
  • منبع تغذیه
  • پی ال سی (PLC)
  • خازن
  • رگلاتور هوشمند
  • رله
  محصولات اشنایدر برای تابلو برق

  شرکت تاف در اکثر طرح های توسعه میدان گازی پارس جنوبی همکاری مؤثری را با پیمانکاران این پروژه ها که عمدتا شرکت های تابلو سازی برق هستند داشته است. در این پروژه ها تجهیزات اشنایدر الکتریک مورد استفاده در این پروژه ها عمدتا شامل کلید های هوایی (ACB) کلیدهای کمپکت اتوماتیک (MCCB) و رله های حفاظتی بوده اند.

  محصولات شرکت اشنایدر از لحاظ رده ولتاژ به سه دسته تقسیم می شوند:

  1. محصولات فشار ضعیف (LV)
  2. محصولات فشار متوسط(MV)
  3. محصولات فشار قوی(HV)

  به دلیل نیازهای داخل بازار ایران، شرکت تاف عمده توجه خود را بر محصولات فشار ضعیف اشنایدر الکتریک متمرکز نموده است. این تمرکز باعث تخصصی تر شدن تیم فروش شرکت تاف به عنوان تخصصی ترین نماینده اشنایدر در ایران در محصولات فشار ضعیف شده است.

  شرکت تاف با تکیه بر تیم فنی متخصص خود ارتباط بسیار تنگاتنگی با کارفرمایان، پیمانکاران و شرکت های مهندسین مشاور دارد. در طی سالیان متمادی همکاری با این گروه از مشتریان، اطمینان و اعتماد لازم را در معرفی محصولات اشنایدر الکتریک به کارفرمایان خود و استفاده از این تجهیزات را در پروژه ها ایجاد کرده است. از این رو محصولات اشنایدر الکتریک سهم زیادی در این پروژه ها دارند. شرکت های تابلو سازی که عمده مصرف کنندگان این محصولات هستند از مشتریان عمده و اصلی شرکت تاف در زمینهٔ تجهیزات اشنایدر الکتریک هستند. این همکاری طولانی بین شرکت تاف به عنوان تامین کننده محصولات اشنایدر در ایران و خریداران به عنوان مصرف کنندگان اصلی اشنایدر، جز با تخصص و تعهد تیم تاف و همچنین حسن ظن و اعتماد شرکای تجاری میسر نمی شد.

  چرا تاف؟

  در ایران محصولات اشنایدر نسبتاً‌ به وفور در دسترس است. اگر به صورت سنتی سری به بازار لاله زار بزنیم، فروشگاه های ریز و درشت بسیاری را می بینیم که این محصولات رو برای فروش ارائه می دهند. اگر هم اهل جستجو در اینترنت باشیم، با یک جستجوی ساده می توانیم به چند ده وبسایت برسیم که مدعی نمایندگی اشنایدر الکتریک در ایران هستند. با همه این احوال چرا شرکت تاف را به عنوان نماینده اشنایدر در ایران به عنوان همکار خود در پروژه های بزرگ انتخاب کنیم؟

  ۱- دسترسی راحت به کارشناسان فنی

  شرکت تاف با تجربه ۲۵ ساله به عنوان نماینده اشنایدر در ایران و فروش محصولات اشنایدر الکتریک، هم اکنون دارای چندین تیم فنی و تخصصی مستقر در سراسر ایران برای پاسخگویی به مشتریان خود است. دفتر مرکزی این شرکت در شرق تهران،‌ فروشگاه مرکزی در خیابان لاله زار (فروشگاه ۲۰۰۰) و نمایندگان شرکت در استان های مختلف کشورمان مستقر شده اند تا بتوانیم خدمتی درخور به صنایع کشور ارائه نماییم. با تماس تلفنی با دفتر مرکزی شرکت تاف در تهران می توانید به دنیای تجهیزات اشنایدر الکتریک با همراهی مورد اعتماد وارد شوید. همکاران ما می توانند شعب این شرکت در استان های مختلف را معرفی نموده تا خدمات سریع تری دریافت نمایید.

  مشاوره فروش اشنایدر

  ۲- تخصص تیم فروش

  در طی این سالیان تیم های فنی و فروش شرکت تاف در حوزه محصولات اشنایدر الکتریک تحت آموزش های تخصصی شرکت مادر توانسته اند مشتریان را نسبت به کیفیت محصولات اشنایدر الکتریک آگاه ساخته و نسبت به خطرات استفاده از اقلام غیر اصلی هشدار دهد. با توجه به تنوع و گستردگی محصولات اشنایدر، تیم تاف با دریافت آموزش های تخصصی و دوره های آموزشی داخل و خارج از ایران توانسته بهترین و کم هزینه‌ترین راه حل را به مشتریان خود ارائه دهد. گواه این مدعا سبد بزرگ مشتریان وفادار این شرکت در صنعت هستند.

  ۳- تجربه بالا در محصولات اشنایدر در ایران

  سالیان متمادی حضور فعال و مستمر در بازار ایران، کارشناسان شرکت تاف را با زیر و زبر صنعت ایران آشنا نموده است. تسلط کافی و وافی در این حوزه در کنار تسلط فنی بر تجهیزات اشنایدر الکتریک منجر به ارائه راه حل های مناسبی در جهت انتخاب بهینه و اقتصادی محصولات شرکت اشنایدر الکتریک توسط مشتریان خواهد شد. تسلط همه جانبه کارشناسان ما بر بازار داخل ایران، ابزاری در جهت توانمند سازی شرکت های داخلی برای جایگزینی محصولات قبلی و تحت تحریم با تجهیزات اشنایدر الکتریک خواهد بود.

  اطمینان به یک برند در بین برندهای مختلف در بازار، اصل و اساس تصمیم گیری یک مدیر و متخصص آینده نگر است. محصولات شرکت اشنایدر الکتریک به عنوان یکی از شرکت های پیشگام در تولید تجهیزات الکتریکی توانسته است پاسخگوی بخش مهمی از نیازهای صنایع مختلف در ایران باشد. مدیران و متخصصین آینده نگر با اطمینان به برند اشنایدر الکتریک و شرکت تاف به عنوان نمایندگی اشنایدر، نیاز های فنی خود را تامین می نمایند.

  تجربه بالا در فروش اشنایدر

  ۴- ارائه محصولات اصلی و استاندارد

  مهمترین ویژگی محصولات شرکت اشنایدر الکتریک رعایت استانداردهای تولید است. محصولات شرکت اشنایدر الکتریک بر پایه استاندارد IEC تولید شده و از نظر کیفیت مواد اولیه تولید نیز از استانداردهای معتبر جهانی پیروی می کند. اگر محصولات مورد نظر از منابع مورد اعتماد تهیه شوند از کیفیت بالایی برخوردار بوده و عمر مفید بالایی دارند. در غیر این صورت تجهیزات مشابه اشنایدر و تقلبی در بازار به میزان زیاد در دسترس است و تشخیص اصل یا تقلبی بودن نیز به سادگی میسر نیست. شرکت تاف به خاطر دریافت نمایندگی در ایران محصولات اشنایدر الکتریک را با هولوگرام نشانه اصل بودن محصولات در اختیار مشتریان خود میگذارد .

  تصویر هولوگرام اشنایدر

  هولوگرام اصالت محصولات اشنایدر 

  Go to Top